Leden 2013

Photos (1)

21. ledna 2013 v 15:11 | Monika Ošívková |  Photos
Ahoj všichni,

rozhodla jsem se, že sem přidám nějaké fotky. Možná Vám to pomůže v tom, abyste mě líp poznali, nevím ;) Vyrobila jsem takové čtyři koláže (nebo jak to nazvat). Na každé z nich je něco jiného :)

1. Toto jsou fotky, na kterých jsem jenom já. Baví mě se fotit :D Proto se fotím často.. Ostatní to možná štve, ale je mi to celkem jedno. Fotky jsou různě staré.. Nevím, jestli se Vám líbím nebo ne, můžete mi to napsat, ale nemusíte ;) Modelka nejsem, vím to, a netvrdím to o sobě (to jen abych předešla zbytečným komentářům, které by mě měly urážět ;))


My favourite songs (1)

19. ledna 2013 v 13:37 | Monika Ošívková |  Music and videos
Ahoj,

tak jsem se rozhodla, že přidám první své oblíbené písničky ;) Alespoň budete vědět co poslouchám, i když já asi nemám žádný styl hudby, který bych upřednostňovala. Ano, neoblíbené styly mám, ale jeden nejoblíbenější ne ;)

Myslela jsem si, že přidám písničku jen jednu, ale pro dnešek přidám hned dvě ;) Jsou totiž od stejné skupiny..

..a ta skupina je ONE DIRECTION.

Dnes v noci jsem poslechla plno jejich písniček a pořádně se koukla na všechny jejich videoklipy. Mimo to, že umí dost dobře zpívat, tak jsou ještě ke všemu docela hezcí :D (pro mě jsou hezcí teda tak 2-3, ale každýmu se líbí něco jinýho ;))

Takže, první písnička, kterou jsem od nich vybrala je..

MORE THAN THIS


GUESTBOOK

17. ledna 2013 v 16:25 | Monika Ošívková |  Ostatní ohledně blogu
Tak mě napadlo, že bych založila návštěvní knihu :)

Můžete mi zde pokládat různé dotazy, psát vzkazy.. ;)

Na vaše vzkazy a dotazy se těším.. Tak piště, odpovím na to, na co budu znát odpověď. Jen asi neodpovím na věci, které mi budou připadat až moc osobní ;)

Předem díky za to, že do návštěvní knihy přispějete něčím svým.


Design blogu (1)

17. ledna 2013 v 15:30 | Monika Ošívková |  Designy blogu
Ahoj.

Řekla jsem si, že bych si mohla dělat přehled o tom, jaký měl tento blog designy. Tohle (snad) není poslední design, co tu vidíte.. ;) Je to první design tohoto blogu, doufám že se Vám líbí a že třeba díky němu získám nějaké "čtenáře", i když teď tu zatím nic moc ke čtení není :D

Takže, budu ráda, když mi sem napíšete své názory.. Jak se Vám design líbí, jestli byste něco změnili či vylepšili a podobně :)To je zatím vše, co jsem chtěla napsat ;)
Mějte se..

Už zase začínám..

15. ledna 2013 v 20:50 | Monika Ošívková |  Something like a diary
Zdravím.

Už zase začínám.. s blogařením. Měla jsem asi milion pauz za celou dobu svého působení na blogu, ale tahle pauza byla "krapet" delší - zhruba 3 roky. S blogařením jsem před třemi lety skončila kvůli škole, a taky kvůli tomu, že jsem si našla kluka ;) Z mých bývalých blogů jste mě mohli znát pod trapnými přezdívkami jako: Kiffinka.Baby*, OnicQa, Mrs.KexíQ, KiFfi.. na svém posledním blogu jsem už byla trochu soudnější a vystupovala jsem pod přezdívkou monii.
A o čem bude tento blog? Vlastně.. převážně o mně. Budu přidávat články typu "deníček", mé oblíbené songy a videa, občas sem možná hodím nějakej ten návod, postup či inspiraci a jak už padlo, i nějakou grafiku. Samozřejmě se zde může objevit i něco úplně jiného, to se nechte překvapit.. i já se nechám ;)

Jinak, abych se ještě v rychlosti představila. Jmenuji se Monika Ošívková, je mi 17 let a bydlím v Jindřichově Hradci. Mám ráda psy, srandu, dobrý jídlo a plno dalších věcí. Nesnáším školu, blbý lidi a týrání zvířat. Druhým rokem navštěvuji Obchodní akademii T. G. Masaryka v Jindřichově Hradci.. a totálně nezvládám matiku a fyziku :/ :D Mám ségru.. a taky 2 pejsky. Ráda sportuju, dělám grafiku, chodím ven s kámošema ;) Kdyby Vás zajímalo i něco jiného, klidně napište.. Neodpovídám na všechno, to co chci si nechám pro sebe.

No.. asi bych si už měla jít lehnout. Teda.. měla bych se jít učit, ale.. nepůjdu :D Taky máte před tím pololetím tolik učení? No jo, zejtra znova - písemky, zkoušení.. :/

Tak se mějte, dobře se vyspěte, ale než půjdete spát, hoďte koment ;D

icons

15. ledna 2013 v 14:23 | Monika Ošívková