Únor 2013

POU komix

28. února 2013 v 16:56 | Monika Ošívková |  Další
Čau lidi,

nudila jsem se a tak jsem vytvořila "pou komix".. Baví mě ty Pouovi xichty :D Někdy jsou vážně povedený. Tak jsem si řekla, že ty obrázky využiju do komixu :D

Tady ho máte.
Komentujte ;)

(klikněte na obrázek pro zvětšení)
imagebam.com

Nevím, jestli to někomu bude připadat vtipný nebo ne :D Třeba jo..

Zatím se mějte..

Výroba designů pro Vás..

26. února 2013 v 19:33 | Monika Ošívková |  Další
Ahoj všichni ;)

Napadlo mě, jestli by měl někdo zájem o to, abych mu vyrobila design.. Mě to baví a myslím, že bych si našla vždy nějakou tu chvilku na to nějakej ten design vyrobit :) Museli byste samozřejmě počítat s tím, že bych pak chtěla Vaše heslo, abych mohla na Váš blog design nastavit.. což by doufám problém nebyl, já blogy nekradu, nemám proč.

Designy, které jsem už vyrobila, najdet v rubrice "my graphics".

Takže.. pokud by měl někdo zájem, zatím jen tak orientačně napište pod tento článek. Když uvidím, že zájem je, dám sem článek přímo k "objednávání" designů :)

To je asi vše :)

Po tejdnu zase do školy..

25. února 2013 v 7:22 | Monika Ošívková |  Something like a diary
Čau.

Jsem nas*aná. Musim zas po týdeních prázdninách do tý tolik nenáviděný školy. Ne, že bych nenáviděla přesně tu školu na kterou chodim, prostě celkově nesnášim školu.. Nevim, co tam budu dneska zase dělat. Tipuju, že asi nic, nemám na to. Snad nás dneska nechaj se "nadechnout" a nebudou po nás (hlavně teda po mně) něco chtít.. Je štěstí, že máme dneska jen 5 hodin. To se musí nechat, že to s těma pondělkama vymysleli dobře, protože bejt hned v pondělí ve škole řeba do tří, asi bych.. plakala :D Nenávidim ty, co maj teď prázdniny.. příští tejden budu naštvaná na ty, co je budou mít ten příští tejden ;D

Jooo, dneska máme zemáček a fyziku. Dostanem známky z písemek.. Už teď z těch známek brečim štěstim :D Taky máme SPK (neřešte co to je, do dneška to ani já sama nevim). Na SPK máme mít něco připravenýho.. z hlavy. Myslím, že máme říct, co je podle nás největší problém společnosti. Přemejšlela jsem, a... nevim! Mě osobně nejvíc deptá týrání zvířat, ale to když řeknu, tak budou všichni včetně učitelky koukat, co zas melu.. Fakt mě zajímá, o čem budu mluvit. Protože mi přijde, že je hrozně moc velkých problémů, ale jeden nebo dva největší prostě nevyberu.

No, tak se mějte. A vy, co máte prázdniny,.. radši nic!! :D
Možná je tohle poslední článek, bůh ví, jestli dnešek přežiju :/
Čus.

Photos (2)

23. února 2013 v 20:43 | Monika Ošívková |  Photos
Anoo.. další článek :D

Chtěla bych sem přidat pár mých fotek. Jsou z 21.2. ;)
Třeba se Vám zalíbím :D (pochybuju)

Tak.. tady to je ;)

Sranda musí bejt

23. února 2013 v 19:26 | Monika Ošívková |  Další
:D :D :D :D :D :D :D

jednou takle v sobotu navečír procházim facebook :D a narazím na pár vtipných obrázků.. některé už jsem viděla a na některé jsem natrefila poprvý.. každopádně mě nějaký vždycky rozbrečí (smíchy) :D

Chci se s Vámi o pár těch obrázků podělit (dobře pár jich nebude, bude jich hafo!!). Každej člověk má jinej smysl pro humor, takže Vám ty obrázky třeba ani vtipný připadat nebudou.. ale třeba se někomu trefim do jeho "stylu" :DDesign na objednávku - pro Kiku

23. února 2013 v 15:29 | Monika Ošívková |  Hotové designy
Ahooj.

Tak dneska přidám už podruhé design, co jsem vyrobila..
Tentokrát je s Raegem. Měl být do jarních barev, tak jsem zvolila světle zelenou :D Vyrobila jsem ho pro blogařku se jménem "Kika" :) Design je na jejím blogu už nastavený, takže se můžete kouknout >> www.raego-info.blog.cz
Bude i lepší když se kouknete přímo na ten blog, protože je v záhlaví animace, kterou v náhledu neuvidíte :D

Dám sem i náhled, protože tento design asi nebude mít na blogu věčně :DM
ajitelce blogu se design líbil, tak se snad bude líbit i Vám ;)
Pište mi svoje názory!!

Design na objednávku - pro Oší

23. února 2013 v 12:21 | Monika Ošívková |  Hotové designy
Čauves.

Dneska jsem vyrobila design pro mou ségru na její nový blog :) Chtěla ho do modra, tak ho má. V záhlaví je animace z jejích fotek.. Vyrobila jsem jí k tomu taky naklikávačky v menu a všechno ostatní..

Ten design mi přijde takovej normální. Nemůžu říct že by se mi vyloženě líbil a nebo naopak.. Prostě takove průměr no..

Tak posuďte sami..
Náhled:


P
ište svoje názory ;)

Jinak design si můžete prohlídnou přímo na jejím blogu - http://osivkovanikola.blog.cz/
(v menu mám její ikonku, stačí kliknout)

Možná že ještě dnes vyrobím jeden design o který mě požádala jedna holčina.. Ale ještě uvidím, jak budu stíhat.

Zatím se mějte..

My favourite songs (2)

22. února 2013 v 16:23 | Monika Ošívková |  Music and videos
Ahoj, dneska se hlásím už poněkolikátý :D
Nemám co dělat a baví mě pořád něco přidávat..

Teď přidám další moje oblíbené songy :) Dneska to nebude tak jako minule, že bych si vybrala jednu skupinu a od té přidala písničky. Tentokrát to bude takovej mišmaš všeho možnýho co aktuálně poslouchám :)

Třeba tu najdete některou písničku, co neznáte a zalíbí se Vám..

Takže, tady to je :) Určitě mi napište Vaše názory..


MACKLEMORE & RYAN LEWIS - THRIFT SHOP FEAT. WANZ


Grafika (1)

22. února 2013 v 12:17 | Monika Ošívková |  My graphics
Za dnešek již druhý článek..
Asi se začnu tomu blogu víc věnovat :D Doufám..

Připravila jsem si pro vás 3 mé colorizace. Nelíbí se mi skoro vůbec, ale taky jsem grafiku dělala naposledy někdy před třemi lety :D tak buďte ohleduplní, třeba se do toho zase dostanu..


Dexter

22. února 2013 v 8:50 | Monika Ošívková |  Inspiration
Zdravim!

Nevěděla jsem, do jaké rubriky tenhle článek zařadit. Nakonec mi přišlo jako dobrý nápad zařadit to do té s názvem "inspiration", protože se Vám v tomto článku krátce představím můj nejoblíbenější seriál a Vy se ho pak třeba rozhodnete sledovat ;)
_________________________________________

Jde o seriál s názvem DEXTER. Stejně se jmenuje i hlavní hrdina, celým jménem Dexter Morgan (skutečné jméno herce - Michael C. Hall).
Dexter pracuje jako krevní analytik v Miamském oddělení vražd.

Ve třech letech mu zavraždili matku a on to celé viděl. Od té doby s ním není vše v pořádku - Dexter má potřebu zabíjet. Jeho adoptivní otec Harry na to přijde a vymyslí mu kodex, podle kterého se pak Dexter snaží celý život řídit. Jako malý vraždí zvířata, jako dospělý ovšem přejde k zabíjení lidí. Lidé, kteří se stanou Dextrovo oběťmi, jsou většinou vrazi.

Dexter má sestru Debru, která až do 7. série neví, že má Dexter tuto temnou stránku.

Během sedmi sérií, které jsou zatím natočené, Dexter vystřídá několik partnerek. Jen jednu z nich si vezme - Ritu. Má s ní syna Harrisona. Rita ovšem zemře (nechci říkat jak, abych nic neprozrazovala), a tak se Dexter musí o Harrisona - a občas i o své dvě nevlastní děti, které měla Rita z předchozího manželství - starat a u toho zvládat "práci" sériového vraha.