Dneska velice úspěšný den..

20. března 2013 v 19:08 | Monika Ošívková |  Something like a diary
Kecám :D
Naopak. Samý blbý známky.. 5 z ekonomiky, kterou jsem bezesrandy nečekala :/ Čekala jsem tak trojku alespoň.. A pak 4/5 z chemie.. čekala jsem tak 3/4, spíš 4. Ale.. bohužel no.

Navíc jsme psali z literatury, nemám asi třičtvrtě písemky.. alespoň že mám snad většinu o knížce, kterou jsem četla. Doufám, že mi to zlepší konečnou známku.. Druhou hodinu jsem byla písemně zkoušená z dějáku. Čekala jsem to už několik hodin a pořád nic. Dneska, když jsem si to zapomněla přečíst, jsem byla samozřejmě vyvolána ;) Doufám že budu mít nejhůř 3, ale nebudu se zlobit, když budu mít třeba 2 žejo :D Taky jsem měla psát z biologie, ale nakonec budu psát naštěstí až příští tejden ;)Po škole jsme šli doprovodit domů jednu kámošku.. alespoň jsem se prošla, když bylo tak pěkně :D Šla jsem dokonce v tričku, bylo mi vedro jako prase :D Ale celou cestu jsem měla hlad.. Přišla jsem domů a rodiče se chystali k tetě s strejdovi, využila jsem situace, šla jsem s nima a přemluvila tátu aby mi koupil pizzu :3 :D Když jsem přišla domů, ještě jsme s mým klukem dělali večeři.. takže jsem se nažrala podruhý :D

A teď jsem doma.. koukáme se ségrou na "Zkaženou úču"..

Jinak, tady je gífek, na kterým mám nový tričko, který mi včera přivezl můj Alešek :) Ještě mi mi přivezl boží ponožky :D (ano, gif je to trapnej)


Takže.. končím :D
Komentujte, čus ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jakou známkou bys ohodnotil/a můj blog? (jako ve škole)

1
2
3
4
5

Komentáře

1 J. J. | Web | 21. března 2013 v 10:14 | Reagovat

No já mám taky poslední dobou špatný známky takže buď v klidu, ale musím to do konce školy vytáhnout! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama