Duben 2013

Umírám smíchy :D (3)

29. dubna 2013 v 13:42 | Monika Ošívková |  Další
Nesnášim facebook :D
Zase umírám smíchy z nějakých obrázků a gifů, které jsem tam našla :D Nejradši mám, když někdo něco napíše a další mu k tomu hodí nějakej trefnej gif :D :D To pak vážně mám co dělat, abych neumřela :D

Teď sem dám zase nějaký obrázky z facebooku, co mě rozesmály ;) Snad vám taky alespoň nějaký budou připadat vtipný, ale nevím.. Někdo může mít jiný smysl pro humor ;)

Tak tady to je :D

...................................................................................................................

Proč mě nezabijete rovnou, proč musím umírat postupně tak, že se dusim smíchy :D Ten výraz na tom poslednim obrázku..! :D

V rychlosti..

27. dubna 2013 v 10:45 | Monika Ošívková |  Something like a diary
Čau lidi ;)

Jak jste si užili páteční večer? Já byla na "koncertě" Tlustý Berty a Rybiček 48. Byla sranda.. domů jsme šli už někdy v půl druhý, myslím :D Já bych tam ještě byla, ale kámošky už chtěly jít ;)

Teď jsem ven s mým klukem a potom plánuju jet na chatu za rodinou ;D Budu tam (asi) spát, takže nečekejte žádný články :)

To je vše, musím vážně chvátat :D Mějte se ;))

Design blogu (5)

26. dubna 2013 v 6:42 | Monika Ošívková |  Designy blogu
Zdravím lidi ;)

Tak včerejší odpoledne a večer jsem strávila vyráběním a nastavováním nového designu ;) Musím vám říct, že vyrábění byla hračka, ale s nastavováním jsem se teda hodně prala :D Vůbec mi to nešlo.. Nepřemýšlela jsem totiž dopředu, jak to všechno budu dělat, takže jsem ho pak nastavovala a zkoumala různý možnosti několik hodin.. Nakonec se mi všechno povedlo a když si to tak uvědomím, je to primitivní -_- ale ve chvíli, kdy jsem měla tento design nastavit, jsem byla prostě ztracená.. Možná to bylo tím, že jse, byla ze včerejšího dne unavená, nevím ;D

Předchozí design tu byl od 31. března, takže necelý měsíc. Většina z Vás ten design opravdu chválila a za to jsem byla ráda :) Jenže když chodím na svůj blog každý den několikrát, tak ten design brzo okoukám a pak už mě nebaví.. Proto jsem se včera rozhodla, že udělám nový :) Použila jsem animačku do záhlaví (což není vidět na náhledu). Na té animaci jsem samozřejmě já :D Kdo jiný, že..

Doufám, že se Vám tenhle design bude líbit. Já jsem zatím celkem spokojená.. Líbí se mi hlavně kombinace barev. Jsem zvědavá, jestli se Vám tento vzhled bude líbit víc, než ten předchozí. Abych pravdu řekla.. tenhle design se mi líbí možná víc, protože je podle mě o něco propracovanější a zajímavější než ten předešlý, ale každý máme jiný názor, takže pište ;)

Tady je náhled:

Budu vážně moc ráda, když mi napíšete svůj názor ;) Odpoledne ještě dodělám pár drobností..

Teď už se musím jít připravovat do školy, jsem ve skluzu :D Tak se mějte a pište komentáře..
Ahoj ;)

Nestíhám..

25. dubna 2013 v 15:43 | Monika Ošívková |  Something like a diary
Zdravím lidi ;)

Štve mě, že jsem od soboty nic nepřidala, ale nedá se nic dělat.. prostě tak nějak nestíhám. Kromě toho, že je škola, tak je venku hezky, takže jdu odpoledne radši ven, než abych seděla u počítače.

Tak nějak shrnu ty dny, kdy jsem nepsala. V sobotu a v neděli jsem byla s rodinou na chatě. V pondělí jsem byla ve škole (samozřejmě) a odpoledne jsem šla s mým klukem jen tak ven, pak jsme seděli v autě.. prostě pohoda ;) V úterý po škole jsem byla doma a snažila jsem se učit. Ve středu jsem měla referát na češtinu a psali jsme z chemie. Z chemie mi vycházelo 4/5 a doufám, že jsem si to tou včerejší písemkou vylepšila no. Dneska je rodičák, ale nevím, jestli tu včerejší písemku ještě započítala do známek, co budou na lístěčcích.. Mamka na rodičák nejde, tak nevim. Uvidim..

(Fotky z úterka.. mám ještě další 2, ale nechce se mi to sem dávat -_-)

Dneska jsem byla místo vyučování za školu na futsale. Byli jsme předposlední, chyběla nám bohužel jedna holka, co hraje fotbal, takže jsme to moc nedávali no.. Dohromady dal náš tým asi 10 gólů a já z toho dala tak 8, myslím :D Musím se pochválit, pardon, nikdo jinej to za mě neudělá ;) Taky jsem tam celou dobu lítala jako debil, takže jsem teď totálně mrtvá. Když jsme jeli domů, myslela jsem, že se v tom mikrobuse (nebo jak se tomu říká) pobleju.. Bylo mi špatně jako prase a k tomu se mi chtělo hrozně na záchod. Ta cesta byla k nevydržení. Měla jsem to jen tak tak. Bejt v tom autě ještě 5 minut, tak hodim šavli. Pak jsem šla sama do jídelny na oběd a myslela jsem, že se tam fakt buď někde pozvracim, nebo že se tam složim a omdlim.. Prostě jsem byla hrozně vyčerpaná (asi). A k obědu byla navíc špěnátová polévka a pak nějaký maso a kaše a k tomu nějaká zálivka s houbama -_- Nežeru špěnátovou polívku a nežeru houby! Maso a kaši jsem teda snědla, protože ty houby a tak byly daný naštěstí vedle. Přes celej ten oběd mi bylo sice špatně, ale měla jsem hlad, tak jsem to do sebe nějak dostala.. Pak jsem šla s mým klukem jen tak sednout do parku. Udělalo se mi líp, ale stejně jsem jen seděla a čuměla, na nic víc jsem vážně neměla sílu :D No.. a teď už jsem doma. Pořád jsem mrtvá jak drak. Chtěla bych si lehnout, ale neteče nám voda a já totálně lepim, protože jsem si říkala, že se tam sprchovat nebudu, že se vysprchuju doma a ono.. ho*no! Bez vody těžko.. Takže musim čekat asi do 6, než přijede táta, takle smradlavá si prostě lehnout nepůjdu, to bych stejně neusla..

No.. jak už jsem psala, jsem úplně mrtvá. Všechno mě bolí. Takže si asi zatim pustim film, než přijede táta.. Nevim. Mě je to v tomhle stavu už vlastně i jedno, co budu dělat :D Jsem totálně mimo.

Tak se mějte.. nevim kdy zas napíšu. Zejtra večer jdem s kámoškama na "koncert" - Tlustá Berta a Rybičky48. Těšim se jak dragon! :D Ale víc se asi těšim na čarodky, nebo na majáples.. ;)

Toť vše, zdáár ;)

Směr chata..

20. dubna 2013 v 11:51 | Monika Ošívková |  Something like a diary
Zdravím lidi ;)

Tak jak ste si užili páteční večer? :) Já jsem si ho docela užila ;) Domů jsem přitáhla zase někdy v půl 3, takže jsem se moc nevyspala :D Ale já vždycky vstávám brzo, když jdu pozdě spát.. Nechápu proč :D

No.. teď se připravuju k odjezdu na chatu ;) V půl jedný odjíždíme. Venku je sice hnusně, ale v chatě se zatopí a bude dobře ;) :D Se ségrou jsme si stáhli plno filmů, takže budem asi jen ležet u krbu a sledovat filmy :D klasika..
Jedou i babička s dědou, kteří mají Maxíka (pejska - bráchu naše Tobiáska a tedy i syna naší Soffinky :D). Všichni psi se alespoň pořádně vyběhaj a večer budou spát jak zabitý :D Kdybyste je viděli, jak vždycky vypadaj, když celej den dělaj kraviny a pak se unaví.. Jak na drogách :D Nejsou schopný pohnout ani hlavou (přemůžou se jen když někdo řekne "ňaminka" :D)

Nebudu psát žádnej dlouhej článek. Už takle tu píšu kraviny, protože nevím co Vám mám sdělit :D Prostě z toho vyplívá, že tu celý víkend nebudu, takže nebudu nic přidávat. Myslela jsem, že přes víkend udělám alespoň jeden design na přání, ale asi ne :D Nebudu mít kdy.. na chatě nejde internet ;)

Tak se mějte hezky, užívejte víkendu.
Zdáár.

19.4.2013

19. dubna 2013 v 16:12 | Monika Ošívková |  Something like a diary
Zdareec.

Omlouvám se, že jsem včera nic nepřidala, ale četla jsem Malostranské povídky, pak na ně 3 hodiny dělala referát a pak jsem se ještě měla učit děják, což jsem nestihla, takže jsem ráno vstala v 5 a hodinu a půl jsem se učila.

Dneska to ve škole ušlo. Čtvrťáci měli poslední zvonení, takže nás před školou samozřejmě hned chytli (asi 3x) a chtěli po nás prachy. U toho nás postříkali nějakýma smradlavýma kravinama a pomalovali rtěnkou, takže supr. Pak jsem ještě musela skákat do schodů u školy jak debil :D A i když jsem to udělala, stejně jsem ještě schytala jeden stříkanec přímo do vlasů (celou dobu jsem se ty vlasy snažila chránit, ale když jsem to nečekala, byly zasaženy -_-) ;D

(Fotka ze včerejška. Dá se tomu sice jen těžko věřit, ale je to ta nejhezčí ze všech, co jsem včera vyfotila. Smutné -_-)

No.. Pvní hodinu jsme měli děják. Psali jsme písemku a jelikož jsem se to učila jen ráno, když jsem to včera nestihla, a mělo to asi 25 stránek, tak jsem to prostě úplně nedala. Horší než 3 to snad nebude, ale se*e mě to! Pak jsme měli jen kousek druhý hodiny.. No a až do konce čtvrtý hodiny jsme se koukali na pasování třeťáků. Ke konci už to byla celkem nuda, ale lepší, než se učit. Jo a právě v ty hodiny, kdy bylo pasování, jsem měla mít ten referát, takže jsem ho stejně na dnešek nepotřebovala!! Mohla jsem se pěkně ty 3 hodiny, co jsem včera dělala referát, učit děják a refeát si udělat až o víkendu.. Ale kdo to mohl tušit, že se to tak protáhne. Pátou hodinu jsme měli ekonomiku. Nedávala jsem pozor, protože ani to z minula nemám dopsaný.. Poslední hodinu byla němčina. To jsme si celou hodinu povídali a hráli hry (v němčině, samozřejmě) :D

(taky fotka ze včerejška.. Zde můžete vidět naše okno v obýváku, mé zrcátko, můj mobil a můj špíček s piercingem :D)

Po škole jsme šli na oběd, pak koupit s kámoškou colu k vínu (na večer) a pak domů. Nastavila jsem jeden design na přání (časem sem dám náhled) a teď už jen tak odpočívám. Sbírám síly na večer :D Snad to bude v pohodě, jako skoro každej pátek :)

No, co víc napsat. Vás to stejně nebaví číst, že -_- Chápu.
Takže se radši loučím. Užijte si páteční večer, čááu :)

Mám všeho plný zuby..

17. dubna 2013 v 17:40 | Monika Ošívková |  Something like a diary
..teda kromě toho sluníčka! To mě baví :)
Ale poslední dny jsem občas taková mimo a mám divnou náladu.. Chvíli je to v pohodě a chvíli je to na nic.. Nechápu to.

Zase se tady vypíšu, co jsem všechno včera a dneska dělala.
Začnu včerejškem. Takže škola.. je prostě škola. Nechce se mi přemýšlet, co se včera dělo. Pamatuju si, že jsme psali z němčiny :D Neučila jsem se (samozřejmě, je to němčina).. Snad budu mít jedničku. Nejsem si vědoma, že bych měla něco špatně. Ona se tam určitě nějaká ta chybička najde, ale když už, tak horší než dvojka to snad fakt nebude ;)
Včera odpoledne jsem šla s kámoškou alespoň na chvíli ven, když bylo hezky. Prvně jsme teda sedly do našeho nejoblíbenějšího "podniku" (nechci tomu říkat hospoda, nevim jak to nazvat :D), kde jsme chvilinku byly a pak jsme se šli projít kolem zámku a rybníka. Na chvíly jsme zakotvily na lavičce a kecaly jsme (co jinýho bysme taky dělaly). Když jsem přišla domů, byla jsem hrozně unavená, šla jsem si lehnout už nějak v 8. Pak jsem až do 10 v takovým polospánku koukala na různý filmy (nechápu, proč jsem neusla).

(fotka z pondělka.. trochu víc přeefektovaná, instagram no ;))

Dneska ráno jsem si vzpomněla, že musím poslat další článek do "Studenti čtou a píší noviny" (pořád vám dlužím ten minulej, vím to, ale vždy na to zapomenu :D), takže jsem vylítla z postele, šla jsem to poslat a vytisknout.
Ve škole to bylo na nic.. měli jsme až do tří, takže vážně na ho*no. Navíc jsem dostala 4 z biologie. Já už to známkování vážně nechápu. Čekala jsem vážně max. tu trojku. Ale čtyřku?! Přijde mi, že jsem tam toho měla víc než polovinu a navíc nejsem jediná, co se diví, že má tak špatnou známku.. Takže to mě trochu dostalo. Nepočítala jsem s další čtyřkou. Příští týden je totiž rodičák a do tý doby už nemám šanci si to opravit. Do konce roku to teda snad stihnu, musim. Z biologie mít čtyřku prostě nebudu, nejsem zas takovej debil (doufám). Taky jsme psali písemku z ájiny. Jako.. přišla mi asi lehčí než malá písemka, co jsme psali minule a ze který jsem dostala 4. Z týhle písemky budu mít snad nejhůř dvojku! Jinak už fakt nevim :D O volný hodině jsme šli s holkama na oběd, pak na zmrzku a sednout si do parku. Alespoň byla sranda! :D Užívaly jsme si sluníčka a hlavně jsme se zase tlemily na celej park. Jako vždy -_- :D a všude..

Po škole jsem šla domů a chvíli jsem prostě jen seděla na posteli a čuměla. Ta škola mě zase dostala -_- Pak jsem se najedla, zapla jsem kompa, oběhla jen opravdu pár blogů (protože víc nestíhám, myslela jsem, že jich oběhnu víc :/) a teď píšu tenhle článek. Musím makat, za chvíli jsem s Alešem do města a večer se musím ještě kouknout na fyziku a přečíst alespoň něco z Malostranských povídek (vážně tu knížku nesnášim! Už jsem jí četla o letních prázdninách, ale když jsem u toho začala pomalu chcípat nudou, tak jsem se na to vykašlala, jenže teď jí samozřejmě potřebuju mít přečtenou už na pátek!).
Když jsem procházela ty blogy, narazila jsem na jeden, kde se mi prostě zdálo, že se někdo tak trochu inspiroval mým designem.. stejné barvy, stejný styl a až moc nápadná podoba. Já teda nevim. Nechci nikoho nařknout a tak tu nebudu psát ani jméno a blog.. Ale.. když se člověk inspiruje, mohl by to tam alespoň nějak napsat, nebo já nevím. Ještě lepší by bylo, kdyby měl prostě každej svoje nápady. Já taky nekopíruju.. I když dneska už se to těžko pozná. Hodně lidí má podobné designy a přitom to nedělají schválně. Prostě se jim to tak líbí.. Takže.. VLASTNĚ RADŠI NIC!!! :D -_-

O dnešku vše. Já už samozřejmě žiju pátkem, takže ještě přežít dva dny ve škole a pak hurá v pátek večer ven! A pak víkend, odpočinu si..

Tak a už se s vámi vážně loučím :D Mějte se hezky.
Ahoj!

Když se to se*e, tak pořádně..

15. dubna 2013 v 16:28 | Monika Ošívková |  Something like a diary
Zdravím lidi ;)

Už z mého předešlého článku bylo cítit, že jsem naštvaná.. Vlastně jsem to tam i psala. Už mě to teda přešlo, ale prostě.. Teď se všechno tak nějak hrozně se*e! Doma nám od včerejška neodtýká odpad (to bylo důvodem mé včerejší špatné nálady). Možná vám to nepřijde jako nijak zvlášť závažná věc, ale.. Prostě mě štve, když po sobě nemůžu spláchnout záchod, když si nemůžu pořádně umýt ruce a když se nemlžu ani vysprchovat v našem sprcháči. Jediný štěstí (pouze v tomto ohledu :D) je, že pod námi bydlí naše "prababička" (nechci jí tak říkat) a tak jsme se u ní mohli alespoň ráno vysprchnout, protože jediný, co v celým baráku odtýká, je právě její vana. Dneska, když jsem přišla ze školy, mi táta řekl, že už by to mělo být snad dnes v pořádku, tak uvidím. Ale taky mi řekl dvě další zprávy.. Náš pejsek Tobiásek kulhá na zadní nohu a nevíme proč. Dneska u nás byl jeho "bráška", takže je možný, že se poprali.. Mamka se mu na tu nohu koukala a prej s ní asi nic vážnýho nemá, tak snad ho to přejde, miláčka :/ :) Další hnusná zpráva byla, že můj strejda leží v nemocnici.. Nechci se k tomu vyjadřovat, radši ne. Nechci na to myslet..

(Fotka ze dneška.. Vyfotila jsem jich víc, další přidám možná časem, uvidím :))

Přejdu radši k tomu, co bylo dneska ve škole.. První hodinu jsme se neučili. Prohlíželi jsme si ještě "výstavu" ke 100. výročí naší školy.. Teda.. měly jsme si ji prohlížet. My jsme ale seděly s holkama ve třídě a kecaly jsme. Druhou hodinu jsem s bála, že budu zkoušená z fyziky, ale naštěstí se nechala jedna spolužačka vyzkoušet. Ještě že tak ;) Třetí hodinu jsme psali ze zemáku.. Co budu mít nevím, snad nejhůř trojku (jako vždy :D). Čtvrtou hodinu byla ekonomika. Nedávala jsem pozor, protože jsem zapomněla na úkol na ájinu, takže jsem si ho dělala. No.. a poslední hodina angličtina. Pročítali jsme si Bridge a dostali jsme písemky. Dostala jsem čtyřku!! Čtyřku z ájiny!! To jsem ještě nikdy neměla. Ale prostě.. tuhle látku nechápu. Ve středu z toho píšem znova, akorát větší písemku, takže se na to budu muset vážně kouknout.

(Fotka ze včerejška ;) Moje nový kalhoty na spaní.. Hrozně se mi líbí :D Vypadá to, že mám v pokoji bordel, ale.. to jen tak vypadá! :D)

Po škole jsem šla na oběd, pak domů (kde jsem se dozvěděla ty "bezva" zprávičky) a pak jen na chvíli s holkama do města.. Po chvíli jsem se vrátila domů, protože jsem se musela starat o Tobínka, když jsem nevěděla, co s tou nožkou má. On teda převážně ležel společně se Soffinkou na zahradě a oba si užívali sluníčka. Stihla jsem se mezitím i vyfotit.. Jednu fotku můžete vidět v tomhle článku, druhá fotka je ze včerejška a jsou na ní moje nový boží tepláky na spaní ;)

Dneska možná ještě něco přidám, uvidím. (Musím taky dodělat ty rubriky pro Andy, který jsem včera neudělala.) Tak se s vámi zatím loučím. Užívejte si sluníčka, venku je krásně. Já jsem si dneska vyrazila už jen v tílku :) Miluju tohle počasí..

Čauves.

Design na objednávku - pro Andy

14. dubna 2013 v 20:07 | Monika Ošívková |  Hotové designy
Ahoj.

Jsem nasraná! Hodně nasraná! Takže pokud tenhle článek bude působit nějak divně, tak se omlouvám.

Dneska jsem opět neměla čas odepsat na vaše komentáře a oběhnout blogy, které bych chtěla. Sorry, asi to udělám zejtra. Během dneška jsem vyrobila alespoň 2 designy na přání. Byly to poslední designy, co jsem tam měla, takže ZNOVU POVOLUJI OBJEDNÁVÁNÍ DESIGNŮ!

Tento design byl pro andy z blogu http://aluska-andy.blog.cz/, je tam už nastavený, můžete se kouknout.
Andy mi vůbec nenapsala, co na něm má být, takže jsem prostě nevěděla jak to udělat. Možná se vám líbit nebude, nevím.. Bylo těžký něco vymyslet, když jsem něměla žádnej "záchytnej bod". Ještě musím udělat naklikávačky na rubriky, ale tich rubrik je hrozně moc a teď na to nemám náladu a hlavně ani čas, takže to dodělám snad zítra..

Tady je náhled:

Snad se vám bude líbit alespoň trochu, ale klidně mi napište, pokud se vám nelíbí.. Budu ráda, když mi svůj názor napíše hlavně Andy. Na e-mail psala, že se jí líbí (nebo že je pěkný, něco takového), tak snad je to pravda.

Mějte se.. LÍP NEŽ JÁ.
Navíc se ještě musim učit. Jestli dneska nezemřu, tak už asi nikdy!

Čau..

Pátek, sobota..

13. dubna 2013 v 21:41 | Monika Ošívková |  Something like a diary
Čusík :)

Pokusím se napsat alespoň krátký článek o tom, co jsem včera a dnes dělala, protože si chci jít už lehnout :D Takže.. vypadalo to, že budu v pátek večer sedět doma. Ale nakonec to naštěstí dopadlo jinak :) Přišla kámoška, byly jsme u nás, kecaly jsme.. Pak jsme se sebraly, šly jsme za klukama do jedné hospody, odtud jsme se pak už s klukama přesunuli do jiné hospody a po půlnoci jsme šli tančit na bowling (hraje se tam bowl + je tam parket) :D Domů jsem se dostala někdy po druhé hodině. Já bych samozřejmě pařila ještě dýl, ale můj kluk už chtěl jít domů, ráno vstával do práce, tak jsme šli :)

Dneska jsem byla od jedenácti do dvou ve škole. Měli jsme 100. výročí školy a tak měla naše třída reprezentovat školu.. Dopadlo to tak, že jsme tam všichni celou dobu seděli a čuměli do zdi :D Lidi chodili, to jo, ale na nic moc se naštěstí neptali ;) :D Po tom jsme se šly s kámoškou podívat na jinou kámošku, která měla zápas. No..a po zápase jsem šla domů :D Můj kluk má svátek, tak jsem mu dala dárek a šli jsme si oba lehnout.. jsme mrtví ještě ze včerejška ;)

(Fotka ze dneška.. O kvalitě radši vážně nemluvim, prostě můj mobil :D A o svým vělkým uchu se taky vyjadřovat nebudu..)

Dneska bylo docela pěkně. Vyšla jsem si jen v sáčku a celkem se to dalo.. Konečněěěěěěěě! :) Jinak b tý škole jsem musela celou dobu chodit na podpatcích. Na zabití prostě! Navíc když tam máme všude jenom samý schody -_- :D No, to je jedno :D

Nakonec to zas tak krátkej článek není koukám :D :D Ale věřte mi, kdybych chtěla, bude to ku*va delší! :D
Omlouvám se, že neodepisuju na vaše komentáře.. Ale vážně si teď chci jít lehnout, jsem unavená. Na všechny odepíšu zítra. A zítra taky možná znovu povolím objednávání designů, ale nic neslibuju ;)

Takže se mějte lidi.
Užívejte víkend. Čauves ;)