Špatnej den.

13. května 2013 v 15:21 | Monika Ošívková |  Something like a diary
Čauves.

Jak si můžete odvodit z nadpisu, dnešní den pro mě nebyl úplně ten nejšťastnější. V noci jsem se zase skoro vůbec nevyspala. Nechápu to.. Každou noc se vzbudim mezi 2 - 3 hodinou a pak nedokážu usnout třeba i několik hodin. Ve škole to ušlo až na poslední hodinu.. To byl zase horor. Nechci se tu nijak zvlášť rozepisovat, protože nikdy nevím, kdo tenhle blog čte, ale nikdy jsem nezažila, že by učitelka tak šílela, když jsem nenapsala čtvrtletní písemku a zapomněla jsem na to. Vždy každej učitel přijde a těm, co nepsali písemku to prostě další hodinu dá, ať si to napíšou, nebo se s nima domluví na termínu, ale.. Ne, nic nebudu psát, obrátilo by se to proti mě ještě víc ;) :D Ale takový kraviny mě prostě dokážou vážně dostat.
Na obědě jsem se taky vytočila. U "okýnka" to začalo pípat, že nemám oběd. Šla jsem za vedoucí a ta mi řekla, že nemám obědy zaplacený, že se prostě nestrhly z účtu a tak.. Nerozumim tomu, protože se tohle stalo už před dvěma měsíci. Minulej měsíc to šlo a teď to najednou zase nejde. Mamka asi bude volat do banky (nebo kam), jestli neni problém u nich.. Vedoucí mi ten oběd dala, ale byla celkem nepříjemná a já jsem taky neměla zrovna skvělou náladu po tý ájině. Prostě.. dnešek ve škole na pěst.

Po škole jsem šla domů a pak na chvíli s holkama ven. Kája s Vendou se fotily jak modelky a já s Míšou jsme jim některé fotky doplňovaly o boží xichty a podobně :D Ještě jsem ty fotky pořádně neviděla, ale už teď vim, že jsme dělali vážně kvalitní držky :D Budou to vážně skvělý fotky :D Možná jich sem pár hodim, abyste viděli, jak moc jsme na tom já a Míša špatně ;D

Když jsem přišla domů, řešili jsme s tátou ty posraný obědy a táta tam poslal ty peníze. Doufám, že už se to teda konečně poslalo..

Teď MOŽNÁ udělám nějaký design na přání. Už jsem je nedělala tak měsíc, řekla bych, takže doufám že ti, co si ho objednali, o něj mají pořád zájem no ;) Abych to nedělala zbytečně.

Tak se tu mějte a doufám, že ste si užili dnešek líp, než já ;)
Čááu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jakou známkou bys ohodnotil/a můj blog? (jako ve škole)

1
2
3
4
5

Komentáře

1 Déňa Déňa | Web | 13. května 2013 v 20:44 | Reagovat

Musím říct, že mně se taky blbě spalo..to bude asi tim počasím taky :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama