Červen 2013

Design blogu (6)

27. června 2013 v 18:50 | Monika Ošívková |  Designy blogu
Čauves :)

Dnešní podvečer jsem strávila vyráběním a nastavováním nového designu. Myslela jsem, že tu ten předchozí bude přes celé prázdniny, ale dneska jsem zničeho nic začala vyrábět :D Každopádně.. Minulý design se mi líbil víc. Byl hezčí, propracovanější, působil tak nějak "profesionálněji" a všechno, ale už jsem ho měla okoukanej.. Navíc mi ta tmavě hnědá přišla na léto moc depresivní a smutná.

Na tomhle designu mě štve to, že je zase moc krátká stránka (pozadí), jestli mi rozumíte.. Prostě pozadí za komentáři už je většinou bílé. Nevím proč, na blog jsou nahrávat obrázky veliké max 10MB, ale já nemůžu nahrát snad ani ty, co mají 5MB a nevím co s tím :/ Proto je to tak divný..

Myslím si, že většině z Vás se asi předchozí design líbil víc. Komu jo, s tím souhlasím.. Sice mě mrzí, že jsem nedokázala udělat lepší, nebo alespoň stejně dobrý design, jako byl ten předešlý, ale co už ;) Tenhle design tu asi přes prázdniny vydrží, ale nevím.. Třeba někdy přes prázdniny zase chytnu tuhle náladičku a vytvořím něco novýho ;D

Vízo.

26. června 2013 v 12:51 | Monika Ošívková |  Something like a diary
Zdravím lidi ;)

Poslední dobou se blogu moc nevěnuju a tak se nedivím, že sem moc lidí nechodí a nepíše komentáře. Ale bohužel, bez nálady na blog by byly všechny články stejně o ničem ;)

Tenhle týden ve škole je už v pohodě. Tím myslím to, že už se neučíme a máme uzavřený známky. V pondělí jsme byli ve škole jen 4 hodiny a byla nuda jako prase. V úterý měl být pochoďák, jenže pršelo a tak jsme zůstali ve škole a v 9 nás pustili domů. Zbytečný ranní vstávání. Dneska byl "sportovní den". Mělo se hrát venku, ale jelikož pořád nepřestalo pršet, byli jsme v hale a hráli jsme volejbal. Měli jsme to odehraný asi za hodinu, protože skoro nikdo už do školy nechodí, takže jsme se pak jen koukali na kluky, jak hrajou fotbal a čekali jsme, až nám otevřou jídelnu :D Zítra jdeme na kina na film "Velký Gatsby". Moc se mi tam nechce, nevim o čem to je a je mi to jedno :D Ale co. Pak půjdeme s holkama na oběd. Jakože oslavit konec školního roku.. :D Měli jsme jít až v pátek po vysvědčení, ale zejtra to bude lepší. V pátek by jsme se totiž nemohli večer ani hnout, protože chodíme do jedný hospody kde dávaj velký porce (což je pro mě slvělý, jelikož jsem nechutně nenažraná). V pátek večer jdeme na Kiss párty, takže by jsme se tam asi jen těžko dovalili po tom obědě :D

Taky bych vám ráda napsala, co budu mít za známky na vysvědčení, abyste věděli, s jakým debilem chytrým stvořením máme tu čest :D Nevím, jestli se mám čím chlubit, nebo ne.. A je mi to jednooo :D Vysvědčení jsme sice ještě nedostali, ale známky už vím, takže.. Jsem na tom takhle:

S O R R Y.

17. června 2013 v 18:18 | Monika Ošívková |  Something like a diary

Zdravím :)

Omlouvám se, že tu vůbec nejsem. Poslední článek jsem napsala 4.června, což už je 2 týdnu, ale já prostě nemám na blog čas ani náladu. Navíc ještě pořád dohánim známky ve škole, takže.. asi tak :D

Mám sice hodně nápadů, co na blog přidávat, ale chybí mi to nadšení. Vůbec se mi do toho nechce, i když mám třeba chvíli času.. Neptejte se proč, sama to nevím :/ Taky chci, abyste věděli, že vím, že si u mě plno lidí objednalo designy, ale nepočítejte s nimi. Mrzí mě to.. Možná nejdřív po prázdninách. Teď na to vážně nebude náladu ;) Venku je pěkně, zažnou prázdniny a nechci se strávit sezením u kompu, to v žádným případě..
Za tu dobu, co jsem nepsala, se toho stalo moc, ale to tady nebudu vypisovat :D :D Nechce se mi.

Prostě počítejte s tím, že tu do konce školního roku ani přes prázdniny moc nebudu. Sice mě to štve, ale reálný kámoše a sluníčku mám radši, než internet a blog :) V tomhle článku ste se toho asi moc zajímavýho nedozvěděli, spíš jen pár informací, jak to bylo, je a bude ;)

Tak se mějte. Přeju hezkej zbytek školního roku a pěkný prázdniny (ale do prázdnin snad ještě napíšu).
Čaau :)

Téměř po týdnu..

4. června 2013 v 18:44 | Monika Ošívková |  Something like a diary
Čau lidi :)

Téměř po týdnu opět píšu. Ani nevim, proč jsem ten tejden nic nenapsala.. Nepostřehla jsem to. Do školy toho je celkem dost, takže většinu odpoledne skoro každej den mi zabere učení a pak už na blog nemám náladu ani čas :/

Jedna zvláštní fotka ze včerejška.. V posteli, s drdolem, vysmátá. Náročný den ve škole :D

Za ten tejden se samozřejmě nějaký věci udály. Jako největší úspěch považuji jedničku ze zkoušení z matiky (možná si teď myslíte, že jako dobrý.. ale vychází mi čtyřka na vysvědčení :/). Dneska jsme z matiky psali na tu samou látku, ze který jsem byla zkoušená, takže jsem celkem zvědavá, jak to dopadne. Každopádně si myslim, že propadnutí mi už snad nehrozí :D

V pátek jsem byla tradičně s kámošema v hospodě a pak jsme trochu tančili.. Klasika :D Tenhle pátek asi nic neplánujem, nechceme utrácet zbytečný prachy a příští tejden se koná na jedný chatě velká oslava osmnáctek. Slaví hned dva moji kámoši, takže to snad bude dobrý :)

Fotky z pátka - 1. Nové triko, které mi koupil můj kluk :) (Nápis - Thank god it´s Friday) // 2. Pííva :D

Moc jsem vám toho "nepověděla", ale.. neva :D Asi půjdu zase dělat něco do školy.

Tak se tu mějte lidi. Čuus ;)

Takhle se dneska rozvaloval náš Tobiásek :D No.. ne jen dneska.. on se takhle rozvaluje každej den. JE TAK KRÁSNEJ, MILÁČEK :)