Červenec 2013

Pár mých fotek..

31. července 2013 v 10:05 | Monika Ošívková |  Photos
Čau lidi!

Nepřidala jsem článek 3 týdny, protože jsou prostě prázdniny a nic se mi přidávat nechce :D Jo, někdy by byl čas, ale není na to moc nálada.. jsem radši někde venku, na chatě, nebo prostě dělám něco jinýho, než že jsem na netu ;) Dneska jsem si ale řekla, že bych mohla přidat alespoň pár svých fotek, které jsem vyfotila za ty dny, co jsem nic nepřidala :D Sice vás ty fotky asi moc zajímat nebudou ale co, nevím co jinýho bych přidala.. tak tady to je :) Budu ráda, když tu necháte komentář ;)


Dnešní slunný den..

10. července 2013 v 19:57 | Monika Ošívková |  Photos
Čau lidi :)

Jak si užíváte prázdniny? U mě to celkem jde.. Dnešní odpoledne jsem strávila na pískárně (rybník) s mýma nejlepšíma kámoškama ;) Jen tak jsme se opalovaly, koupaly se a hrály karty. I když jsme se prvně bály, že bude pršet, tak se to nakonec všechno zlepšilo, mraky "odešly" a tak jsme tam zůstaly až do šesti :)

Vyfotila jsem nějaké fotky, tak je sem hodím, i když jich moc není..


Doma vyrobené kraťasy..

9. července 2013 v 12:23 | Monika Ošívková |  Inspiration
Zdravím :)

Minulý týden jsem se trochu nudila a tak jsem se v pátek pustila do vyrábění svých vlastních "originálních" kraťasů :D Fotila jsem postup, takže doufám, že se to někomu z Vás bude třeba hodit :) Hned v sobotu jsem si je vzala na ItaloBrothers do Chlumu u Třeboně (mimochodem, fotky z ItaloBrothers se tu taky asi v nejbližší době objeví) :) Tak tady to je..

1. Doma jsem měla rifle, které jsem neměla ani jednou na sobě a tak jsem se rozhodla, že jsou to ty pravé kalhoty na úpravu :D

První dny prázdnin: Co se již stalo a co plánuji v nejbližších dnech?

3. července 2013 v 7:44 | Monika Ošívková |  Something like a diary
Zdravím lidi :)

Nadpis asi jasně vypovídá o čem bude v tomto článku řeč, takže žádný další zbytečný kecy k tomu :D
V pátek jsem (jako většina lidí) dostala vysvědčení a potom jsem šla domů odpočívat, abych nabrala síly na večer. Šly jsme totiž s kámoškama na Double party (Coco Jambo + Jarda Košatka, KISS Jižní Čechy). Popravdě mě to ani moc nebavilo. Poslední dobou mě tyhle akce nebaví :D ale co.. V sobotu jsme jeli s rodiči na pouť, kterou jsme prošli asi za 0,001 sekundy a šli jsme k babičce a k dědovi :D Pak jsme jeli na chatu, kde jsme grilovali a přežrali jsme se :D Odtud jsem jela v neděli domů.. Zbytek neděle už ani nevím co jsem dělala. Asi jsem zkoukla plno dílů "2 Broke Girls" ;) V pondělí jsem šla s kámoškou ven a jen tak jsme chodili po městě.. Pak nám napsala kámoška, že je v našem oblíbeném baru, takže jsme tam musely jít hned taky :D V úterý jsme jeli hned po obědě s kámoškama na pískárnu (rybník) a tam jsme byly až asi do 6 do večera :)

Za chvíli se chystám na chatu, proto píšu tak brzo :D Přijedu asi zítra a s největší pravděpodobností nebudu dělat nic, protože budu šetřit síly na další dny. V pátek možná pojedeme na chvíli ke kámošovi, kterej má volnej barák, ale to by bylo stejně jen na chvíli, protože v sobotu jedeme na ItaloBroters do Chlumu u Třeboně (nejedete náhodou někdo taky? Jezdí tam celkem dost lidí, tak by mě to ani nepřekvapilo. Kdyžtak napište do komentářů). Snad to v tu sobotu všechno vyjde tak, jak má a nic se nestane :D V neděli se budu asi jen válet a na další dny už žádné plány nemám.. zatím :)

Jak si užíváte prázdniny vy?

To je asi vše, co jsem chtěla napsat. Musím chvátat, protože jedu na tu chatu.. Tak se tu mějte hezky! ;)