Srpen 2013

V pondělí se mi opět po roce zhroutí svět..

30. srpna 2013 v 16:21 | Monika Ošívková |  Something like a diary
Zdravím Vás všechny :)

Vím, že jsem celkem dlouho nepsala, ale neměla jsem o čem psát. Nebo.. možná by bylo o čem psát jo, ale nechtělo se mi :D Nebo abych to uvedla úplně na pravou míru - bylo mi to jedno, že nic nepíšu a na blog jsem se vys*ala :D Jo, to je asi nějpřesnější..
No.. poslední článek byl o mé oslavě osmnáctek s rodinou. Týden na to proběhla oslava narozenin s mými kamarády a myslím, že se celkem povedla a ani se nic hroznýho nestalo, takže v pohodě, jsem ráda :D
Poslední dobou tak nějak hodně jezdím na chatu za rodičema. Nevím čím to je, ale zase mě to tam táhne nějak víc, než třeba před dvěma lety.. Možná jsem se částečně dostala z puberty, nebo nevim. Prostě už mi nejde o to bejt pořád "svobodná" a bez rodičů, ale taky chci bejt občas s nima. Je pravda, že jeden velkej důvod, proč tam jezdím, jsou naši psi.. já to bez nich prostě moc dlouho nevydržím, protože je miluju, a přes léto nejsou skoro vůbec doma (jsou na chatě), takže za nima musím jezdit tam..
Od pondělka do dneška jsem byla s mým klukem v Karviný u jeho mamky. Celkem to uteklo a bylo to docela v pohodě. Chodili jsme do baru na pivo, hrát šipky a kulečník a nebo jsme mlátili do toho boxera, nebo jak se to jmenuje :D (Prostě do toho dáš bombu a ono to ukáže v nějakých číslech, jak si dal velkou ránu, asi to většina lidí zná :D). Taky jsme se byli podívat v Polsku. Koupila jsem si boty v přepočtu za pár kaček, nějaký věci do školy a tak..
Dneska večer jedu s několika lidma (ani popravdě nevim s jakýma a s kolika) na chatu ke kámošovi :D Je poslední pátek před začátkem hnusný, debilní, nechutný, odporný, podělaný školy, takže to bude taková poslední prázdninová akce.. Snad se to vyvede, doufám :)

A teď něco z blízké budoucnosti. Ano, myslím tím školu. JÁ TAM PROSTĚ NECHCI A NEJDU TAM!!! Já nevim, jestli je nějakej člověk co tam nechce tak, jako já a kterej tu školu prostě tak nesnáší :( Jo, mám tam kámošky a ani mi mo nevadí tam sedět a poslouchat výklad nebo tak, ale.. nebaví mě se učit a přemejšlet -_- Nerada dostávám špatný známky a nerada celej rok bojuju s matikou.. Prostě mě to ničí :D Teď nám ještě přibude účetnictví, takže jsem jako celkem řiti no. Ale zase (narozdíl od předchozích dvou let) nebudeme mít fyziku (konečně!! na tento den čekám celý svůj život :') :D), biologii a chemii (óóó ano, ani chemii už nebudu muset trpět). Nebudu si dávat žádný předsevzetí, že nebudu mít žádný čtyřky nebo tak, protože já na tohle nejsem. Prostě to bude tak jak to bude, hlavně nechci propadnout! Jasně že bych chtěla mít dobrý známky, třeba jen jedničky a dvojky, ale znám se no :D :D Takže to asi nevyjde..
Každopádně až bude školní rok, tak si myslím, že budu psát víc články a prostě se budu víc věnovat blogu.. Budu totiž hledat co nejvíc věcí, který můžu dělat místo učení :D to už vim taky dopředu..

Končim s tímto článkem :D Už je to vše, co jsem Vám chtěla sdělit :D Stejně to nikdo nečte, ale tak hlavně že jsem se vypsala a mám pocit jakože to někoho zajímá..

Ještě sem přidám pár svých fotek z posledních asi dvou týdnů.. Tak se kochejte mým božím xichtíčkem :D -_-


http://instagram.com/monikaosivkova

http://gifyo.com/MonikaOsivkova/

http://ask.fm/monikaosivkova

https://www.facebook.com/monickamimii.irschikova

Asi takhle, pokud si mě někdo chcete přidat na facebook, musíte mi napsat zprávu kdo jste a že jste třeba z blogu! :) Mám tam asi 20 žádostí o přátelství od lidí, které neznám a se kterýma nemám žádné společné přátelé, takže mě napadlo jen to, že by to mohl být někdo z blogu ;)

Čauves ;)

Oslava 18. narozenin s rodinou :)

14. srpna 2013 v 18:58 | Monika Ošívková |  Photos
Zdravím lidi :)

Nikdo z Vás to možná neví, ale 11. srpna jsem dovršila věku osmnáct let :D Oslava s rodinou se konala už 10. srpna.. Chtěla bych sem dát nějaké fotky z oslavy, abyste viděli, jak se u nás slaví :D Dobře, nic extra v tom nehledejte, prostě jen obyčejný fotky obyčejný rodiny z obyčejný oslavy :D Snad se Vám fotky budou líbit a zanecháte komentář :)

>> Dort, který jsem dostala od sousedů :) Je na něm můj miláček Tobiásek ♥ Měla tam být i Soffinka, ale oni jí uřízli :D

My favourite songs (3)

9. srpna 2013 v 12:58 | Monika Ošívková |  Music and videos
Čus lidi :)

Tak Vám sem hodím po dlouhé době několik písniček (videí), které poslední dobou poslouchám (jsou to vlastně asi ty samý písničky, co mám jakoby v "záhlaví").. Některé písničky možná znáte, některé ne, nevím. Ale já jsem jedna z těch, co se jim většinou zalíbí aktuální hity, takže většinu asi znát budete :D Vpodstatě nemám asi ani žádnou nejoblíbenější kapelu, zpěváka, nebo tak něco.. Jo, mám svoje oblíbence, ale na ničem konkrétnim nijak zvlášť neujíždim :D

Tak tady to je. Snad se Vám ty písničky budou líbit, protože mě se teda líbí :D Ale každej poslouchá jinej hudební styl a tak chápu, že třeba nebudete mít stejnej názor.. I tak budu ale ráda, když mi sem hodíte komentář :)


Co bylo, co bude..

5. srpna 2013 v 10:17 | Monika Ošívková |  Something like a diary
Zdravím Vás :)
Jelikož jsem od začátku prázdnin nepsala vyloženě žádný "deníček", tak chci v tomto článku shrnout co jsem dělala a co mám v plánu ještě dělat ;) Pokud to někoho zajímá (jakože spíš asi ne), tak si to může přečíst :D

Už od začátku prázdnin chodím do autoškoly. Moc mi to bohužel nejde :/ Mám před sebou asi ještě 9 vyučovacích hodin, což není moc, a já jsem úplně levá.. Někdy v druhý polovině srpna (asi) budu dělat ty závěrečný zkoušky s komisařem a testy.. Bojim se jako prase, protože si myslim, že nejsem "řídící" typ..
Celej červenec tak nějak chodím k vodě, jsem s kámoškama, nebo třeba na chatě s rodinou.. Abych něco vypíchla, tak myslím že 19.července jsme si udělali takovou "párty ve dvou" s mojí kámoškou Kájou.. No, to byla noc!! :D :D
26. července slavil můj kluk narozky (měl je teda až 29. července, ale oslava byla v pátek předtím). Jooo, to byl taky večer, noc a ráno :D :D Navečír jsme šli (já, moje kámoška Venda, můj kluk a jeho kámoši) do bistra, kde byl sud piva, nějaký ty flašky, večeře a předávali se dárky.. Pak měli můj kluk s jeho kámošema v plánu, že pojedou do Tábora do Milenia a oslaví to tam. My s Vendou jsme šli za jinýma kámošema a mysleli jsme, že zůstaneme v Hradci a půjdeme nějak rozumně domů.. Jenže se to trochu zvrhlo :D Domluvili jsme se, že pojedeme do Černovic, jenže tam jsme nakonec vyhodili akorát Vendu a jeli jsme neplánovaně taky do Milenia do Tábora :D :D Měli byste vidět ten zděšenej (a opilej) výraz mýho kluka, když jsem za ním přišla :D Ale pak jsme spolu dokonce vyhráli litr rumu v jedný "soutěži" (byli tam Jarda a Coco z Kiss Jižní Čechy, chtěli na podium nějaký páry, já jsem nechtěla, ale Aleš tam byl ve vteřině, takže jsem musela za ním :D No a ptali se nás, kolikrát za poslední týden jsme spolu spali a mě se ptali jaký má Aleš trenky.. tipla jsme to správně, tak jsme vyhráli :D I když to nebylo tak těžký, protože jak se ukázalo, ty další "páry" byli většinou jen kamarádi a navíc jim bylo všem nejvíc 15 :D :D). Někdy před třetí jsem jela s kámošema zpátky domů, Aleš tam ještě zůstal s jeho kamarádama.. Po cestě jsme museli vyzvednout kámošku, kterou jsme předtím vyhodili v Černovicích :D Mezitím se nějak dostala do Mnichu, tak jsme pro ní jeli a taky jsme tam na chvíli zakotvili. Zpívali jsme písničky a tak :D No prostě abych to už ukončila, dostali jsme se domů někdy před 6 ráno totálně mrtvý :D Ale byla to super noc..
29. července jsem dala Aleškovi dárky, šli jsme na oběd do restaurace a byli jsme celý den spolu..

Poslední dobou se s Alešem koukáme na netu na seriál "Ztraceni". Už jsem ho viděla v televizi, když ho před několika lety dávali, ale už si to moc nepamatuju.. a celkem mě to baví :) :D
Od čtvrtka do včerejška (neděle) byla u nás ve městě pouť. V pátek jsme tam byli s kámoškama asi do 1 do rána a v sobotu jsem tam zašla spíš jen tak na skok, protože jsem měla doma psy a musela jsem je "hlídat" :D V neděli jsem šla pomáhat do bistra, protože byli ve městě všude stánky kvůli tý pouti :D Všude plno lidí, takže bylo bistro otevřený, i když normálně v neděli nebývá (abyste chápali, to bistro patří tátovi mýho kluka). Vydělala jsem si 300, takže jsem ráda :D Po práci jsme šli jen na chvilku s malým bráchou mýho kluka na pouť a pak jsme šli domů :D Byla jsem z toho bistra mastná jako prase a ještě k tomu totálně spocená, ale spocená jsem skoro každej den, když je venku 54564 stupňů :D


A teď co plánuju.. takže zaprvý, udělat si ten řidičák napoprvý :D :D Dost se bojim..

11. sprna mám 18. narozeniny. 10.srpna bude oslava na chatě s rodinou. Bude hodně jídla, pití, lidí.. :D Celkem se i těším. Sice asi nedostanu skoro žádný dárky, protože mi všichni dohromady platí tu autoškolu, která stojí skoro deset litrů, ale co :D
Někdy ten týden po té oslavě chceme jet na nějakou dobu za Alešovo mamkou do Kraviný. Naposledy jsme tam byli před dvěma lety, takže už by to asi chtělo tam zajet :D Jen doufám, že se mi do toho nějak nepřipletou ty závěrečky z autoškoly, jinak bysme to asi museli přesunout.. No uvidíme..
Až se vrátíme z Karviný, chtěla bych udělat oslavu mých narozenin s kámošema. Asi se to bude konat v našem oblíbeném "baru". Ale to se ještě všechno uvidí. Nemůžu to naplánovat moc dopředu, protože nevím, jak vyjde ta Karviná a jak to bude s řidičákem..
Teď o prázdninách jsme taky chtěli jet s Alešem na dovolenou. Asi se nikam nepojede. Zaprvý mi přijde, že neni vlastně kdy jet, protože máme pořád něco v plánu :D a za druhý pojedeme s největší pravděpodobností v září na Slovenskou do termálů, což bude dárek od Aleše k mým osmnáctinám :) Miluju Tatralandii, takže se tam hrozně těšim :D Doufám, že bude ještě všechno otevřený.. Když jsem tam byla s rodiči minulý rok, tak byl otevřený jen vnitřek a to je pěkně na nic :/ Ale v termínu, kdy tam chceme jet, by měla být ještě "sezóna", takže si to snad užiju víc, než ten minulej rok..

To je asi vše, co jsem chtěla napsat. Je toho celkem dost, jak na to tak koukám :D :D Myslím, že to nikoho z Vás stejně nebude zajímat, ale alespoň jsem zabila čas psaním, když Aleš vedle mě hraje pokra přes net a je do toho zažranej jako prase :D

Budu ráda za každej komentář, mějte se :)

Pár novějších gifů

3. srpna 2013 v 12:35 | Monika Ošívková |  Photos
Čauves lidi :)

Dneska chci přidat pár gifů, které jsem v poslední době "natočila" :D Nejsou to všechny, ostatní můžete najít na mém gifyu (odkaz v záhlaví nahoře). Snad se vám budou líbit. Budu vděčná za komentáře :DDesign blogu (7)

2. srpna 2013 v 14:15 | Monika Ošívková |  Designy blogu
Zdravím lidi :)

Dnešní dopoledne a částečně i odpoledne jsem strávila nad děláním a nastavováním nového designu. Předchozí design tu sice moc dlouho nevydržel, ale to mi vůbec nevadí, protože jsem ho neměla ráda :D
U tohoto designu jsem zvolila širší rozměry stránky, "lehčí" a jednodušší vzhled a kombinaci barev, která se mi líbí.. Sice to nejsou letní barvy, ale už je mi to u zadku :D Vymýšlení mi zabralo nějaký ten čas, i když to vypadá, že to bylo hned.. Taky jsem nějakou tu chvíli strávila nad debilníma naklikávacíma ikonkama do záhlaví :D To mě vždycky na celém designu šte vejvíc..
Nemám moc času, chci se jít vysprchovat a připravit se na večer, razím totiž na pouť ;) Takže tady je náhled..


Snad se Vám bude design alespoň trochu líbit :) Budu ráda, když mi do komentářů napíšete svůj názor - co se Vám líbí, co nelíbí, co byste změnili a tak dále.. Mějte se hezky a užívejte prázdnin. Zdáár.