Designy blogu

Design blogu (8)

14. října 2013 v 16:05 | Monika Ošívková
Ahoj všichni!

Naposledy jsem psala článek na konci prázdnin, tudíž asi před měsícem a půl.. Ani nevím, proč jsem od té doby nic nepřidala. Někdy mě třeba něco napadlo, ale byla jsem líná sem nějaký ten článek napsat. Za tu dobu, co jsem tu nebyla, se stalo celkem dost věcí, o kterých se kdyžtak rozepíšu třeba v nějakém dalším článku.. Nebudu to psát sem, když je tohle článek o novém designu :) Každopádně.. ve škole už jsem si tak nějak zvykla, i když já si popravdě úplně nezvyknu nikdy :/ Nemám to tam ráda stejně jako přechozí roky, ale co, chodit tam musím.. Doufám, že budu mít teď víc času na blog ;)

Jelikož já jsem v tom neustálém obměňování vzhledu blogu trochu jinde, tak jsem zase udělal nový design :D Tamten tu byl někdy od prázdnin myslím, ale jelikož jsem nic nepřidávala, ale občas jsem na blog skočila, tak jsem ho už zase okoukala a prostě mě nebavil.. Tenhle nový je takový celkem dost jednoduchý, asi nejjednodušší co tu zatím kdy byl.. Ale já jsem teď nějaký ten obyčejnější design potřebovala, protože už mě opět štvaly ty animačky v záhlaví a podobně :D Přemýšlela jsem, jak ten design udělám a nakonec vzniklo prostě to, co vzniklo.. Jeden obrázek v menu, nápis v okrajích a to je asi vše.. Ještě jsem ráda, že jsem udělala takovou věc, že když se v menu na něco najede, zvýrazní se jakoby pozadí toho, na co jste najeli :D Nee, nevím jak jinak to mám říct, takže mi to odpusťte :D :)

S designem jsem zatím tak nějak normálně spokojená, jelikož je tak jednoduchý :) Nejsem z něj nadšená, ani zklamaná.. Za pár dní pro mě bude samozřejmě už okoukaný a budu chtít nový, to je taková moje nemoc asi, ale nemůžu s tim nic udělat :D Přijde mi, že možná působí i tak trochu zimně, jelikož je takový převážně bílý.. Takže kdyby se náhodou neprojevila ta touha vyměnit design, mohl by tu třeba být i v době, kdy napadne sníh ;)

Zde je náhled..

Tak co? Jak se design líbí Vám? :) Budu ráda, když napíšete svůj názor..
Mějte se pěkně lidi, zatím zdar^^

Design blogu (7)

2. srpna 2013 v 14:15 | Monika Ošívková
Zdravím lidi :)

Dnešní dopoledne a částečně i odpoledne jsem strávila nad děláním a nastavováním nového designu. Předchozí design tu sice moc dlouho nevydržel, ale to mi vůbec nevadí, protože jsem ho neměla ráda :D
U tohoto designu jsem zvolila širší rozměry stránky, "lehčí" a jednodušší vzhled a kombinaci barev, která se mi líbí.. Sice to nejsou letní barvy, ale už je mi to u zadku :D Vymýšlení mi zabralo nějaký ten čas, i když to vypadá, že to bylo hned.. Taky jsem nějakou tu chvíli strávila nad debilníma naklikávacíma ikonkama do záhlaví :D To mě vždycky na celém designu šte vejvíc..
Nemám moc času, chci se jít vysprchovat a připravit se na večer, razím totiž na pouť ;) Takže tady je náhled..


Snad se Vám bude design alespoň trochu líbit :) Budu ráda, když mi do komentářů napíšete svůj názor - co se Vám líbí, co nelíbí, co byste změnili a tak dále.. Mějte se hezky a užívejte prázdnin. Zdáár.

Design blogu (6)

27. června 2013 v 18:50 | Monika Ošívková
Čauves :)

Dnešní podvečer jsem strávila vyráběním a nastavováním nového designu. Myslela jsem, že tu ten předchozí bude přes celé prázdniny, ale dneska jsem zničeho nic začala vyrábět :D Každopádně.. Minulý design se mi líbil víc. Byl hezčí, propracovanější, působil tak nějak "profesionálněji" a všechno, ale už jsem ho měla okoukanej.. Navíc mi ta tmavě hnědá přišla na léto moc depresivní a smutná.

Na tomhle designu mě štve to, že je zase moc krátká stránka (pozadí), jestli mi rozumíte.. Prostě pozadí za komentáři už je většinou bílé. Nevím proč, na blog jsou nahrávat obrázky veliké max 10MB, ale já nemůžu nahrát snad ani ty, co mají 5MB a nevím co s tím :/ Proto je to tak divný..

Myslím si, že většině z Vás se asi předchozí design líbil víc. Komu jo, s tím souhlasím.. Sice mě mrzí, že jsem nedokázala udělat lepší, nebo alespoň stejně dobrý design, jako byl ten předešlý, ale co už ;) Tenhle design tu asi přes prázdniny vydrží, ale nevím.. Třeba někdy přes prázdniny zase chytnu tuhle náladičku a vytvořím něco novýho ;D

Design blogu (5)

26. dubna 2013 v 6:42 | Monika Ošívková
Zdravím lidi ;)

Tak včerejší odpoledne a večer jsem strávila vyráběním a nastavováním nového designu ;) Musím vám říct, že vyrábění byla hračka, ale s nastavováním jsem se teda hodně prala :D Vůbec mi to nešlo.. Nepřemýšlela jsem totiž dopředu, jak to všechno budu dělat, takže jsem ho pak nastavovala a zkoumala různý možnosti několik hodin.. Nakonec se mi všechno povedlo a když si to tak uvědomím, je to primitivní -_- ale ve chvíli, kdy jsem měla tento design nastavit, jsem byla prostě ztracená.. Možná to bylo tím, že jse, byla ze včerejšího dne unavená, nevím ;D

Předchozí design tu byl od 31. března, takže necelý měsíc. Většina z Vás ten design opravdu chválila a za to jsem byla ráda :) Jenže když chodím na svůj blog každý den několikrát, tak ten design brzo okoukám a pak už mě nebaví.. Proto jsem se včera rozhodla, že udělám nový :) Použila jsem animačku do záhlaví (což není vidět na náhledu). Na té animaci jsem samozřejmě já :D Kdo jiný, že..

Doufám, že se Vám tenhle design bude líbit. Já jsem zatím celkem spokojená.. Líbí se mi hlavně kombinace barev. Jsem zvědavá, jestli se Vám tento vzhled bude líbit víc, než ten předchozí. Abych pravdu řekla.. tenhle design se mi líbí možná víc, protože je podle mě o něco propracovanější a zajímavější než ten předešlý, ale každý máme jiný názor, takže pište ;)

Tady je náhled:

Budu vážně moc ráda, když mi napíšete svůj názor ;) Odpoledne ještě dodělám pár drobností..

Teď už se musím jít připravovat do školy, jsem ve skluzu :D Tak se mějte a pište komentáře..
Ahoj ;)

Design blogu (4)

31. března 2013 v 14:26 | Monika Ošívková
Ano, je to tak. Opět nový design.

Nejsem nemocná (myslím) :D Jen mě tamten design prostě šíleně štval. Jak už jsem psala - štvala mě ta grafika, která byla kvůli animaci hrozná.. Začala mě štvát i samotná animace :D Taky mi vadilo, že trvalo hrozně dlouho, než ten design "naběhl", protože velikost okrajů, stránky a podobně (myslím tím v MB) byla hrozně velká. Navíc se mi zdál i takový..přeplácaný. A proto jsem udělala nový ;) (Předchozí design tu byl od 22.3.)

Tento design je jednodušší než moje předchozí designy (řekla bych). V záhlaví není žádná animace, všechno je dělané do takového jednoduchého a prostého stylu a to jsem chtěla :) Nemůžu říct, že bych byla na 100% spokojená. To vůbec. Ale pro mě je to vážně úleva, když přijdu na blog a neběhá tam animace a nečekám půl hodiny, než mi všechno pořádně naběhne :D A taky další věc, za kterou jsem ráda.. Stránku jsem udělala dlooouhou, což u designu s animací nešlo.. a to znamená, že už není pozadí u článků bíle a u komentářů šedé a hnusné! Konečně.. vysvobození! :D

Chtěla jsem, aby to působilo alespoň trochu jarně. Modrá sice není moc jarní barva (jo, když jsme u toho, tý růžový z předchozích dvou designů jsem už měla plné zuby!!!), ale alespoň jsou v záhlaví ty květiny, že ;D

Tady je náhled:

(klikni pro zvětšení)

Tak co? Líbí se Vám?
Napište mi prosím pravdu.. Je možné, že se Vám tento design bude líbit zatím nejméně. Nebudu se divit, ani zlobit. Je vážně takový jednoduchý :)

Pište komentáře, jsem zvědavá na Váš názor. ;)
Mějte se..

Design blogu (3)

22. března 2013 v 18:47 | Monika Ošívková
Ahoj..
Tak jsem vyrobila a nastavila nový design. Dělala jsem ho celkem dlouho a nedopadl podle mých představ. Nejsem spokojená kvůli tý blbý grafice, ale takle se mi to udělá, když chci mít v záhlaví animaci :/ Štve mě to.
Docela by mě zajímalo, jestli je to jen mlj dojem a nebo se nebude líbit ani Vám.. pište mi prosím své názory, ráda bych to věděla. Každopádně doufám, že není nejhorší.. a že se na něj dá alespoň trochu dívat ;)

Tady je náhled:

Design blogu (2)

21. února 2013 v 20:09 | Monika Ošívková
Ahoj lidi :)

Po dlouhý době opět píšu..
Jak jste si mohli všimnout, změnila jsem design ;) Je růžovo-šedý. Ta kombinace se mi líbí. Použila jsem i animaci do záhlaví. Mimo to je design celkem jednoduchý :) Snad se bude líbit..T
o je vše, pište názory ;)
Zatím :)

Design blogu (1)

17. ledna 2013 v 15:30 | Monika Ošívková
Ahoj.

Řekla jsem si, že bych si mohla dělat přehled o tom, jaký měl tento blog designy. Tohle (snad) není poslední design, co tu vidíte.. ;) Je to první design tohoto blogu, doufám že se Vám líbí a že třeba díky němu získám nějaké "čtenáře", i když teď tu zatím nic moc ke čtení není :D

Takže, budu ráda, když mi sem napíšete své názory.. Jak se Vám design líbí, jestli byste něco změnili či vylepšili a podobně :)To je zatím vše, co jsem chtěla napsat ;)
Mějte se..
 
 

Reklama