Hotové designy

Design na objednávku - pro Caroline

13. května 2013 v 17:17 | Monika Ošívková
Zdravím!

Po dlouuuuhé době zase další design na přání :) Nepočítám teda ten pro mou kámošku :D
Tento design je pro Caroline z blogu http://forever-beautiful-dreams.blog.cz/, můžete kouknout.. Chtěla růžovo-bílý design, letní, s květinami. Myslím, že jsem to tak nějak dodržela ;D Snad se vám bude líbit, ale nevím.. Měsíc jsem nedělala žádnou grafiku, tak tam třeba chybičky najdete..

Tady je náhled:

Tak co říkáte? Pište komentáře! :)

Doufám, že Caroline se líbí a bude s ním spokojená.
Mějte se :)

Design na objednávku - pro Caroline Stucco

11. května 2013 v 9:34 | Monika Ošívková
Zdravím lidi!

Chci sem dát náhled designu, který jsem dělala už dřív.. Přesněji 11.ledna 2013, to znamená v době, kdy ještě tenhle můj blog ani neexistoval. Moje kámoška Kája si řekla, že si založí blog a chtěla ode mě udělat design, protože věděla, že jsem dřív blogařila a grafiku i blog tak trochu ovládám.

Takový druh designu úplně není můj "styl", ale dělala jsem přesně to, co mi Kája řekla :D Seděla vedle mě a přesně mě navigovala kam co dát, jaký barvy a tak dále :D Teď po mě chce Kája udělat nový design, tak sem hodím náhled tohohle..

Jinak.. Kája mě vlastně inspirovala k tomu, abych začala zase zhruba po třech letech blogovat, takže tenhle blog vznikl jen několik dní po tom, co ten její :D

Tady je náhled:


Blog, na kterým je design nastavený, je tady - http://carolinestucco.blog.cz. Kdo chce, může se podívat :D Moc dlouho už tam ten design asi nebude, protože jak jsem už psala, Kája chce nový design, který udělám asi během dneška.. ale nevim ;)

Pište komentáře, jestli se vám design líbí, nebo ne. Možná to spíš můžete psát ke Káje na blog, protože to vlastně celý vymýšlela sama, já jsem jen výrobce :D A taky je to můj první design asi po třech letech no..

Tak čus :)

Design na objednávku - pro Andy

14. dubna 2013 v 20:07 | Monika Ošívková
Ahoj.

Jsem nasraná! Hodně nasraná! Takže pokud tenhle článek bude působit nějak divně, tak se omlouvám.

Dneska jsem opět neměla čas odepsat na vaše komentáře a oběhnout blogy, které bych chtěla. Sorry, asi to udělám zejtra. Během dneška jsem vyrobila alespoň 2 designy na přání. Byly to poslední designy, co jsem tam měla, takže ZNOVU POVOLUJI OBJEDNÁVÁNÍ DESIGNŮ!

Tento design byl pro andy z blogu http://aluska-andy.blog.cz/, je tam už nastavený, můžete se kouknout.
Andy mi vůbec nenapsala, co na něm má být, takže jsem prostě nevěděla jak to udělat. Možná se vám líbit nebude, nevím.. Bylo těžký něco vymyslet, když jsem něměla žádnej "záchytnej bod". Ještě musím udělat naklikávačky na rubriky, ale tich rubrik je hrozně moc a teď na to nemám náladu a hlavně ani čas, takže to dodělám snad zítra..

Tady je náhled:

Snad se vám bude líbit alespoň trochu, ale klidně mi napište, pokud se vám nelíbí.. Budu ráda, když mi svůj názor napíše hlavně Andy. Na e-mail psala, že se jí líbí (nebo že je pěkný, něco takového), tak snad je to pravda.

Mějte se.. LÍP NEŽ JÁ.
Navíc se ještě musim učit. Jestli dneska nezemřu, tak už asi nikdy!

Čau..

Design na objednávku - pro xoxoNelly

12. dubna 2013 v 18:57 | Monika Ošívková
Čaaaau^^

Dneska jsem byla sice celej den doma, ale nic jsem nepřidala.. Jen jsem se válela a jedla :D No, a pak jsem teda udělala jeden design na objednávku. Ještě udělám jeden a pak už znovu povolím objednávání designů :) Takže pokud si ho někdo chcete objednat, tak si to hlídejte ;)

No.. Tak už k designu pro xoxoNelly :D Měl být v barvách - hnědá, růžová, zelená. Udělala jsem jen růžovo-hnědý, ta zelená mi tam neseděla :) xoxoNelly chtěla, aby na designu byly růže, boty na podpatku a její fotka, tak jsem se to nějak pokusila skloubit dohromady ;) Jí se líbí, tak snad se bude líbit i vám ostatním..
(Je nastavený zde: http://onlynellis.blog.cz/, můžete kouknout ;))

Tady je náhled:
(klikni na obrázek pro zvětšení)

Pište své názory.. Ať vím, jestli se líbí nebo ne :)
Mějte se, ahoj ;)

Design na objednávku - pro BoBoo

10. dubna 2013 v 16:55 | Monika Ošívková
Ahoj lidi ;)

Včera jsem udělala jeden design na objednávku. Trochu jsem vyšla ze cviku, takže jsem neměla moc nápady a nějak jsem se s tím patlala :D Ale nakonec z toho teda něco vzniklo.. Nevím, jestli se vám ten design bude líbit. Majitelce blogu, na který jsem ten design dělala, se (prý) líbí.. Takže alespoň tak :) Je nastavený na blogu http://smilerska.blog.cz/, tak se můžete kouknout..

Tady je náhled:
(klikni na obrázek pro zvětšení)

Tak co, líbí? ;) Pište svoje názory..

Dneska ještě snad něco přidám.. Uvidím :) Asi nějakej ten "deníček" :D
Zatím.

Design na objednávku - pro Macíka

30. března 2013 v 13:26 | Monika Ošívková
Zdravím ;)

Včera jsem zase udělala jeden design na objednávku.. Tentokrát pro Macíka z blogu http://ilovefriends.blog.cz/ (můžete kouknout, je tam nastavený).

Tady je náhled:

(klikni pro zvětšení)

Snad se líbí vám i "Macíkovi".. Pište komentáře, svoje názory ;)
Mějte se..

Design na objednávku - pro XoXoTess

28. března 2013 v 15:21 | Monika Ošívková
Čauves lidi.

Tak jsem se dneska - když jsou ty prázdniny - pustila zas do jednoho designu na objednávku. Tentokrát byl pro XoXoTess a můžete ho vidět nastavený na jejím blogu - http://xoxo-myself.blog.cz/ ;)

Chtěla ho nějaký holčičí, ne moc přeslazený, do růžovo-tyrskysové (modré) barvy ;) Snažila jsem se něco vymyslet no, doufám, že to nedopadlo nejhůř :D
Tady máte náhled:

Design na objednávku - pro Bašku

26. března 2013 v 18:44 | Monika Ošívková
Čuus.

Takže.. dávám sem druhý design na objednávku, co jsem včera vyrobila ;) Je podobný designu, co jsem už dělala, ale Baška to tak chtěla ;) Doufám že se líbí jí i Vám.. Najdete ho na blogu www.komu-sa-nepacim-nech-sa-nepozera.blog.cz ..

Tady je náhled:
(klikni na obrázek pro zvětšení)

Pište svoje názory ;)
Ahoj..

Design na objednávku - pro P.

26. března 2013 v 13:44 | Monika Ošívková
Ahoj :)

Ve včerejším článku jsem psala, že jsem vyrobila dva designy na přání a že je sem dnes přidám. Tady je první z nich ;)
Je pro P. z blogu www.agradable.blog.cz .. Udělala jsem ho samozřejmě tak, jak ona chtěla. Přála si do okrajů to samé pozadí, co tu mám teď já (šedivé.. desky? :D) a do záhlaví chtěla přesně tento obrázek, co tam má ;) Snažila jsem se to udělat co nejlíp jsem mohla.. Bála jsem se, že z jednoho obrázku nic nevymyslím, ale nějak jsem to dala do kupy a vzniklo to co vzniklo ;D
Tady je náhled:

Design na objednávku - pro Mathie D.

11. března 2013 v 18:48 | Monika Ošívková
Zdarec.

Tak se po pár dnech zase hlásím ;) Vyrobila jsem design pro Mathie D. z blogu www.love-icka.blog.cz (design už je tam nastavený tak se můžete kouknout). Jak vyrobit, tak nastavit ho byla dřina :D Dělala jsem ho na víckrát protože mi vždy přišel moc přeplácanej. Při nastavování jsem se docela zapotila, protože jsem si neuvědomovala pár věcí a pořád jsem na ně nemohla přijít, ale nakonec jsem na to přišla (a zjistila jsem že na tom nictěžkýho nebylo) :D No.. Mě se ten design celkem líbí, protože mám ráda barvy ;) Ale každý má názor svůj.. Jinak, kdo máte velkej monitor, asi uvidíte konec okrajů a pak už jen "bílo", protože jsem se musela vejít do 10MB s velikostí toho obrázku, tak jsem to prostě musela udělat takle blbě úzký :-/ Ale jinak tam snad moc velkých chyb není :)

Tady je náhled (sorry za ty nápisy přes to, ale přece jen.. známe lidi :D rádi kradou :D)

(Pro zvětšení klikni na obrázek)

Takže.. budu ráda, když mi napíšete své názory :)

Zatím čaau..
 
 

Reklama