Inspiration

Má páteční příprava..

19. října 2013 v 11:04 | Monika Ošívková
Čuves :)

Tento článek jsem dala do rubriky Inspirace, protože jsem nevěděla, kam to mám dát.. ale rozhodně o žádnou inspiraci nejde a rozhodně se mnou neinspirujte a dělejte si vše podle sebe jak chcete a jak jste zvyklý :D

V tomto vám chci ukázat, jak se připravuji - tedy hlavně líčím - téměř každý pátek před tím, než vypadnu někam s kámoškama ;) Fotky jsou foceny mobilem a už ani skoro nebylo světlo, takže jsou to fotky nekvalitní, ale co se dá dělat :D Bude to vpodstatě článek naprosto o ho*ně, ale neva :D
Tady to je:

Doma vyrobené kraťasy..

9. července 2013 v 12:23 | Monika Ošívková
Zdravím :)

Minulý týden jsem se trochu nudila a tak jsem se v pátek pustila do vyrábění svých vlastních "originálních" kraťasů :D Fotila jsem postup, takže doufám, že se to někomu z Vás bude třeba hodit :) Hned v sobotu jsem si je vzala na ItaloBrothers do Chlumu u Třeboně (mimochodem, fotky z ItaloBrothers se tu taky asi v nejbližší době objeví) :) Tak tady to je..

1. Doma jsem měla rifle, které jsem neměla ani jednou na sobě a tak jsem se rozhodla, že jsou to ty pravé kalhoty na úpravu :D

Inspirujte se - filmy

3. března 2013 v 11:15 | Monika Ošívková
Ahoj!

Napadlo mě, že bych mohla sepisovat seznam filmů, které jsem viděla (samozřejmě v poslední době, nebudu sem vypisovat všechny filmy za svůj život :D) a k tomu vždy opravdu ve zkratce mé hodnocení filmů :) Ke každéme filmu budu dávat hvězdičky..

Napadlo mě, že často hledám nějaké dobré filmy na které bych se koukla a myslím, že nejsem sama. Proto tento článek. Budu ho stále aktualizovat a po shlédnutí nějakého filmu sem hodím název a krátký komentář (zhodnocení) :)

Maximální počet hvězdiček je 5.
Nejnižší počet je půl hvězdičky.


1. KORALÍNA A SVĚT ZA TAJNÝMI DVEŘMI
hodnocení: / (3,5 / 5)
Čekala jsem, že bude tato pohádka ještě víc strašidelná, než ve skutečnosti je. Občas jsem se trošku nudila, ale někdy to bylo zase pěkný. Prostě.. kdo se na to koukne, myslím že nebude ani nadšený ani zklamaný. Ale třeba se to někomu bude líbit víc (nebo míň) něž mě. Každý má jiný vkus ;)
Dexter

22. února 2013 v 8:50 | Monika Ošívková
Zdravim!

Nevěděla jsem, do jaké rubriky tenhle článek zařadit. Nakonec mi přišlo jako dobrý nápad zařadit to do té s názvem "inspiration", protože se Vám v tomto článku krátce představím můj nejoblíbenější seriál a Vy se ho pak třeba rozhodnete sledovat ;)
_________________________________________

Jde o seriál s názvem DEXTER. Stejně se jmenuje i hlavní hrdina, celým jménem Dexter Morgan (skutečné jméno herce - Michael C. Hall).
Dexter pracuje jako krevní analytik v Miamském oddělení vražd.

Ve třech letech mu zavraždili matku a on to celé viděl. Od té doby s ním není vše v pořádku - Dexter má potřebu zabíjet. Jeho adoptivní otec Harry na to přijde a vymyslí mu kodex, podle kterého se pak Dexter snaží celý život řídit. Jako malý vraždí zvířata, jako dospělý ovšem přejde k zabíjení lidí. Lidé, kteří se stanou Dextrovo oběťmi, jsou většinou vrazi.

Dexter má sestru Debru, která až do 7. série neví, že má Dexter tuto temnou stránku.

Během sedmi sérií, které jsou zatím natočené, Dexter vystřídá několik partnerek. Jen jednu z nich si vezme - Ritu. Má s ní syna Harrisona. Rita ovšem zemře (nechci říkat jak, abych nic neprozrazovala), a tak se Dexter musí o Harrisona - a občas i o své dvě nevlastní děti, které měla Rita z předchozího manželství - starat a u toho zvládat "práci" sériového vraha.
 
 

Reklama