Music and videos

My favourite songs (4)

23. října 2013 v 18:46 | Monika Ošívková
Čauves lidi!

Tak zase po nějaký době přináším pár písniček, které poslední dobou hodně poslouchám a které se mi prostě a jednoduše líbí :) Nemám žádný vyhraněný hudební žánr, takže poslouchám snad vše :D Když si nějakou písničku oblíbím, je mi jedno, jestli je to pop, rock, hip hop.. Neřeším to.

Každý posloucháme něco jiného, takže tuším, že se všem nebudou líbit stejné písničky jako mě. Ale třeba se alespoň v jedné shodneme :)

My favourite songs (3)

9. srpna 2013 v 12:58 | Monika Ošívková
Čus lidi :)

Tak Vám sem hodím po dlouhé době několik písniček (videí), které poslední dobou poslouchám (jsou to vlastně asi ty samý písničky, co mám jakoby v "záhlaví").. Některé písničky možná znáte, některé ne, nevím. Ale já jsem jedna z těch, co se jim většinou zalíbí aktuální hity, takže většinu asi znát budete :D Vpodstatě nemám asi ani žádnou nejoblíbenější kapelu, zpěváka, nebo tak něco.. Jo, mám svoje oblíbence, ale na ničem konkrétnim nijak zvlášť neujíždim :D

Tak tady to je. Snad se Vám ty písničky budou líbit, protože mě se teda líbí :D Ale každej poslouchá jinej hudební styl a tak chápu, že třeba nebudete mít stejnej názor.. I tak budu ale ráda, když mi sem hodíte komentář :)

Raego

15. března 2013 v 19:02 | Monika Ošívková
Čus^^

Takže.. chvátám :D Ale chtěla bych přidat 2 videa (písničky) od Raega, co se mi líbí, a taky bych se vás chtěla na něco zeptat :D

Začnu tou otázkou.. Chtěla bych vědět, jestli Vám přijde, že se Raego podobá mýmu klukovi :D Je to možná trochu divný, ale chci "slyšet" názor ostatních, já si totiž myslim, že si podobný celkem dost :D Koukněte..
(klikněte na obrázek pro zvětšení)
imagebam.com

Záměrně jsem dala jejich fotky vedle sebe, abyste to dobře posoudili :D Takže mi to PROSÍM napište :D

A v celým článku najdete 2 moje nejoblíbenějšá Raegovy písničky ;)

Debilní kecy matek

4. března 2013 v 18:36 | Monika Ošívková
No tak tohle ne Smějící se Tohle nedávám..

Zazní tam opravdu akoro všechno, co jsem doma slyšela už nejmíň tisíckrát :D Tenhle díl me fakt rozesmál :D Řekla bych, že o hodně lepší než "Debilní kecy studentů" ;)

No podívejte se sami..

,,Že ty sis píchal marihuanu?!"
,,A až usneš, tak mi napiš."
,,Tři? Dostaneš pět!"

:D :D :D

Bonusová videa najdete tady: http://fiftyshadesofgrey.cz/#videa

Tak co na to říkáte? Jak už jsem napsala, mě to přijde vtipný! :D
Pište názory..
Zatím ;)

My favourite songs (2)

22. února 2013 v 16:23 | Monika Ošívková
Ahoj, dneska se hlásím už poněkolikátý :D
Nemám co dělat a baví mě pořád něco přidávat..

Teď přidám další moje oblíbené songy :) Dneska to nebude tak jako minule, že bych si vybrala jednu skupinu a od té přidala písničky. Tentokrát to bude takovej mišmaš všeho možnýho co aktuálně poslouchám :)

Třeba tu najdete některou písničku, co neznáte a zalíbí se Vám..

Takže, tady to je :) Určitě mi napište Vaše názory..


MACKLEMORE & RYAN LEWIS - THRIFT SHOP FEAT. WANZ

My favourite songs (1)

19. ledna 2013 v 13:37 | Monika Ošívková
Ahoj,

tak jsem se rozhodla, že přidám první své oblíbené písničky ;) Alespoň budete vědět co poslouchám, i když já asi nemám žádný styl hudby, který bych upřednostňovala. Ano, neoblíbené styly mám, ale jeden nejoblíbenější ne ;)

Myslela jsem si, že přidám písničku jen jednu, ale pro dnešek přidám hned dvě ;) Jsou totiž od stejné skupiny..

..a ta skupina je ONE DIRECTION.

Dnes v noci jsem poslechla plno jejich písniček a pořádně se koukla na všechny jejich videoklipy. Mimo to, že umí dost dobře zpívat, tak jsou ještě ke všemu docela hezcí :D (pro mě jsou hezcí teda tak 2-3, ale každýmu se líbí něco jinýho ;))

Takže, první písnička, kterou jsem od nich vybrala je..

MORE THAN THIS

 
 

Reklama