Ostatní ohledně blogu

Návštěvnost za minulý týden (25.3. 2013 - 31.3. 2013)

1. dubna 2013 v 18:18 | Monika Ošívková
Ahoj!
Omlouvám se, že dnes nic nepřidávám.. Alespoň sem hodím návštěvnost za minulý týden ;)
...............................................................
Pondeli: 32
Utery: 36
Streda: 41
Ctvrtek: 88
Patek: 93
Sobota: 0
Nedele: 115
...............................................................
Taky si myslíte, že ta sobota je hloupost? :D Ano, je to hloupost.. :D Nevím, proč tam je nula. Stalo se Vám to taky, že tam máte nulu, nebo jsem zas debilní jen já? ;D

Každopádně Vám děkuju za čtvrtek, pátek, (kdyby tu byla sobota tak i za sobotu) a hlavně samozřejmě za neděli! Přes 100 lidí, to je pro mě úžasný :)

Tak se zatím mějte.. večer sem asi hodím ještě jídelníček ;)
Páá.

Chci mít něco jako .. "affs"

27. března 2013 v 18:26 | Monika Ošívková
Čus ;)

Často nemám co dělat a snažím se najít blogy, které by mě mohli zajímat a na kterých bych se mohla něco zajímavého dočíst. Pár jsem jich našla, ale moc jich není.

Proto hledám něco jako "affs" ;) Nechci tomu ale tak říkat.. Říkala bych tomu třeba "Mé oblíbené blogy" :D To je lepší.. Byla bych moc ráda, kdyby se někdo z vás chtěl stát "mým oblíbeným blogem (vpodstatě blogařem)" ;) Dám si odkaz na váš blog na svůj a vy uděláte to samé :)

Asi takle.. raději mám blogy tipu deníčků, blogy s různými návody, inspiracemi, nápady.. blogy se zajímavými články. Blogy s grafikou mi také nevadí. Méně mě zajímají blogy o celebritách (pořád samé photoshooty, fotky z akcí, outfity, co kdo přidal na twitter apod.). To mě vážně moc nebere, až na pár vyjímek se nikdy nedozvím o celebritách nic nového nebo zajímavého a popravdě je mi jedno, co měl kdo v Hollywoodu ten den na sobě :D ;)

Změny na blogu

27. března 2013 v 15:44 | Monika Ošívková
Ahoj..

Někteří z Vás si možná všimli, že se trochu změnily naklikávačky v záhlaví blogu.. Předtím jsem jich tam měla asi šest, teď už jsou jen čtyři a mají nové názvy. Je to proto, že jsem přidala nové rubriky, a poté jsem udělala rozcestníky ;) Nocé rubriky jsem udělala proto, že když jsem s blogem začínala tak jsem nevěděla, co přesně sem budu přidávat.. Teď (skoro po čtvrt roce) už tak nějak vím, co sem chci dávat a proto jsem se do toho dnes pustila a všechno jsem udělala :) Snad bude všechno přehlednější, než to byo předtím..

Snad se vám to tu bude teď víc líbit a hlavně vám to pomůže v orientaci :D

To je prozatím vše, mějte te ;)

GUESTBOOK

17. ledna 2013 v 16:25 | Monika Ošívková
Tak mě napadlo, že bych založila návštěvní knihu :)

Můžete mi zde pokládat různé dotazy, psát vzkazy.. ;)

Na vaše vzkazy a dotazy se těším.. Tak piště, odpovím na to, na co budu znát odpověď. Jen asi neodpovím na věci, které mi budou připadat až moc osobní ;)

Předem díky za to, že do návštěvní knihy přispějete něčím svým.

 
 

Reklama