Photos

Oslava 18. narozenin s rodinou :)

14. srpna 2013 v 18:58 | Monika Ošívková
Zdravím lidi :)

Nikdo z Vás to možná neví, ale 11. srpna jsem dovršila věku osmnáct let :D Oslava s rodinou se konala už 10. srpna.. Chtěla bych sem dát nějaké fotky z oslavy, abyste viděli, jak se u nás slaví :D Dobře, nic extra v tom nehledejte, prostě jen obyčejný fotky obyčejný rodiny z obyčejný oslavy :D Snad se Vám fotky budou líbit a zanecháte komentář :)

>> Dort, který jsem dostala od sousedů :) Je na něm můj miláček Tobiásek ♥ Měla tam být i Soffinka, ale oni jí uřízli :D

Pár novějších gifů

3. srpna 2013 v 12:35 | Monika Ošívková
Čauves lidi :)

Dneska chci přidat pár gifů, které jsem v poslední době "natočila" :D Nejsou to všechny, ostatní můžete najít na mém gifyu (odkaz v záhlaví nahoře). Snad se vám budou líbit. Budu vděčná za komentáře :D


Pár mých fotek..

31. července 2013 v 10:05 | Monika Ošívková
Čau lidi!

Nepřidala jsem článek 3 týdny, protože jsou prostě prázdniny a nic se mi přidávat nechce :D Jo, někdy by byl čas, ale není na to moc nálada.. jsem radši někde venku, na chatě, nebo prostě dělám něco jinýho, než že jsem na netu ;) Dneska jsem si ale řekla, že bych mohla přidat alespoň pár svých fotek, které jsem vyfotila za ty dny, co jsem nic nepřidala :D Sice vás ty fotky asi moc zajímat nebudou ale co, nevím co jinýho bych přidala.. tak tady to je :) Budu ráda, když tu necháte komentář ;)

Dnešní slunný den..

10. července 2013 v 19:57 | Monika Ošívková
Čau lidi :)

Jak si užíváte prázdniny? U mě to celkem jde.. Dnešní odpoledne jsem strávila na pískárně (rybník) s mýma nejlepšíma kámoškama ;) Jen tak jsme se opalovaly, koupaly se a hrály karty. I když jsme se prvně bály, že bude pršet, tak se to nakonec všechno zlepšilo, mraky "odešly" a tak jsme tam zůstaly až do šesti :)

Vyfotila jsem nějaké fotky, tak je sem hodím, i když jich moc není..

Shopping (3)

29. května 2013 v 17:49 | Monika Ošívková
Zdravím lidi :)

Nějak nestíhám psát, takže jen tak ve zkratce..
V pondělí jsme byli se školou v Praze. Byli jsme v divadle, pak jsme jen tak prošli nějaký památky a potom byl rozchod na Václaváku.. Myslela jsem, že si koupim plno věcí, ale koupila jsem si jen brýle v Gatu. Ne, že bych si nic nevybrala, ale bylo hrozně málo času a bylo toho moc, co se mi líbilo, takže jsem si radši skoro nic nezkoušela :D
V úterý jsem byla doma. Už od neděle mě bolelo v krku, mám rýmu a kašel.. Dneska už jsem do školy zase šla, protože pak nechci dopisovat všechny písemky, když je jich teď hrozně moc.

No.. a dneska odpoledne jsem byla s kámoškou ve městě. Konečně jsem si koupila to, co jsem měla v plánu!! Šaty a baleríny na léto :) Jsem ráda, protože jsem to plánovala už hodně dlouho :D Obojí jsem si koupila u Větnamců, takže to bylo i levný.

Tady to je..
1. ŠATY, 270Kč
Na první pohled se ty šaty zdály krátký, ale nijak zvlášť krátký nejsou. Teda.. na normálního člověka by možná krátký byly, ale na člověka s mou výškou ne :D Líbí se mi barva a celkově mi prostě padly do oka :)

Shopping (2)

22. května 2013 v 18:27 | Monika Ošívková
Zdravím :)

Dneska jsme byly s kámoškama nakupovat v sekáči ;) :D Jak už jsem psala, věci ze sekáče ani od větnamcl mi nevadí a pokud někomu jo, tak ať si toho nevšímá..

Koupila jsem si jen dvě věci, protože v pondělí jedem se školou do Prahy, tak jsem si nechala peníze a snad si vyberu něco tam :)

Tak tady to je..

1. Široké tílko, 65Kč
Je na něm taková malá skvrnka, doufám, že půjde vyprat ;)

Raego 17.5.2013

21. května 2013 v 20:55 | Monika Ošívková
Čauves lidi :)

Jak už jsem slíbila, přidám sem nějaké fotky z vystoupení Raega, na kterém jsem byla tento pátek. Byla to spíš taková diskotéka, Raego zpíval asi tak třičtvrtě hodiny, řekla bych ;)

Nemůžu sem dát všechny fotky, protože některý jsou vážně nezveřejnitelný :D :D Hlavně sem dám fotky, na kterých jsem já, protože kdybych sem měla dávat všechny (i ty, na kterých nejsem), tak by jich bylo milion ;)

Tak tady to je:
Míša, Kája, Venda a Já.. Konečně máme nějakou "profesionální" fotku, na který vypadáme celkem normálně :) :D

Shopping (1)

20. května 2013 v 18:33 | Monika Ošívková
Čauves ;)

Jak už jsem (myslím) psala, přidám sem fotky věcí, který jsem si za posledních pár dní nakoupila :) Zejtra jdeme s kámoškou s největší pravděpodobností nakupovat znova, takže sem pak možná hodim zase další věci :D Taky chci přidat fotky z pátka z vystoupení Raega, tak to sem nějak postupně dám :)

Hned zezačátku vám říkám, že nejsem ten typ, co musí mít všechny věci značkový a věci od Vietnamců nebo ze sekáče v mojí skříni najdete, takže kdo je toho názoru, že takový věci jsou hnus, ať radši vypadne hned teď :) Děkuji ;)
.................................................................................................................................................

1. Tílko - Takko 99Kč, legíny - Kik 139Kč
Musim říct, že z toho mám opravdu radost, protože ač se to zdá skoro nemožné, obyčejný černý legíny a tílko jsem až do pátka nevlastnila a už jsem si obě tyto věci chtěla pěkně dlouho koupit :D KONEČNĚ!
A prosím.. neřešte můj výraz na druhé fotce. Nevim, co to má bejt :D

Čarodky 2013

1. května 2013 v 11:36 | Monika Ošívková
Ahoj!!

Tak jak ste si všichni užili čarodky? :) Já jsem si je celkem užila ;) Byli jsme u kámoše na zahradě. Grilovali jsme, jedli jsme, pili jsme, poslouchali jsme písničky.. Bylo to oukej, takovej pohodovej večír :) A sranda byla taky :D Hlavně v jednu chvíli :D

Samozřejmě jsme vyfotili pár fotek, abychom se zase měli čemu smát :D
Tak tady jsou :)

Kluci (David a Marek) ;)

Měla bych se učit, ale..

19. března 2013 v 21:15 | Monika Ošívková
.. gifíčky jsou lepčejšííí!! :D :D

Nechce se mi učit teď večer, ráno radši vážně vstanu dřív ;) Takže zabíjím čas děláním gifů na gifyu. A jelikož vás o ně nechci ochudit, tak je sem hodím :D Víte co, já jsem trochu na hlavu a proto jsou takový i ty gify.. :D Nejsem nijak nemocná nebo tak, jen se prostě chci nějak zabavit.. Jo a jinak.. v pyžámku :D :D takže, tu sou:

(fakáček přichází)
 
 

Reklama